Palnosų bibliotekoje – popietė „Tu numegzk man, mama, kelią“

Renginio dalyvės-mamos apdovanotos gėlėmis.

Gegužė – toks mėnuo, kurį pagerbiamos ir minimos Motinos. Ta proga į Palnosų bibliotekoje vykusią popietę „Tu numegzk man, mama, kelią“ gan gausiai susirinkusieji plojimais pasitiko renginio viešnias – viekšniškę Snieginą Chriščinavičienę ir senokai Palnosuose matytą mažeikiškę Vilhelminą Imbrienę.

Šventinę programą pradėjo V. Imbrienė, dainuojamosios poezijos kūrėja ir atlikėja, daugiau nei dešimties poezijos knygų autorė. Ji atliko tai progai skirtą dainą, pritardama gitara. Kita viešnia  – Sniegina Chriščinavičienė, galerijos „Snieginos giesmė akmenėliui“ įkūrėja ir savininkė, kurianti paveikslus originalia autorine technika, kelių knygų autorė, šįkart palnosiškius džiugino kaip literatė. Klausėmės nuoširdžių ir jautrių eilių apie moters ir Motinos prigimtį ir kitomis artimomis temomis. Taip pat kūrėja skaitė savo miniatiūrų. Snieginos skaitomas mintis paįvairino kitos viešnios  –  Vilhelminos dainos.

Vilhelminos Imbrienės daina skirta mamai.

Gilių emocijų patyrę žiūrovai negailėjo viešnioms plojimų. Bibliotekininkės pakalbintas palnosiškis Kazimieras Lūšys išdrįso susirinkusiesiems pristatyti ir perskaitė jausmingą savo kūrybos eilėraštį, skirtą savo Mamai. O paskui visas renginio dalyves nustebino įteikdamas savo išaugintų tulpių. Nepamirštama ir jaudinanti akimirka, nes ne taip dažnai Motinos gėlėmis iš svetimų rankų pradžiuginamos…

Visi renginio dalyviai džiaugėmės puikiu, labai jausmingu renginiu ir nuoširdžiai dėkojome  viešnioms. 

Virginija Momgaudienė
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Palnosų filialo bibliotekininkė

Savo kūrybos eilėraštį mamai skaito Kazimieras Lūšys ir Sniegina Chriščinavičienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto