Paramos maisto produktais bus daugiau ir įvairesnės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį mažeikiškiams pradedama dalyti parama maisto produktais. Šį kartą vienam žmogui atiteks vienas maisto davinio paketas iš septynių produktų. Tai kur kas daugiau, nei buvo skirta kovo mėnesį – per pirmąjį šių metų paramos maisto produktais dalijimą. Tuomet maisto paketo davinį sudarė tik du produktai: mėsos konservai ir sausi pusryčiai.
Savivaldybės administracijos specialistų, atsakingų už šios paramos paskirstymą ir dalijimą, teigimu, dėl šios priežasties sunkiau besiverčiančius asmenis vėlesnių dalijimų metu pasieks daugiau ir įvairesnių maisto produktų.

Dalys šešis kartus

Paramą maisto produktais gali gauti šalies gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį – tai yra 183 eurų.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad mūsų rajone yra taikomos ir šios paramos skyrimo išimtys. Išimties tvarka parama maisto produktais gali būti suteikiama ir asmenims, kurių pajamos neviršija 2,2 valstybės remiamų pajamų dydžio – yra ne didesnės nei 268,40 euro per mėnesį.
Parama maisto produktais bus dalijama 6 kartus, o parama higienos prekėmis – 2 kartus (šios prekės bus dalijamos kartu su maisto produktais).

Pasiima ne visi

Praėjusiais metais Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje buvo priimti 4 536 prašymai paramai maisto produktais gauti. Prašymai šiais metais dalijamai paramai buvo priimami iki kovo 28 d. Tokių prašymų sulaukta iš 3871 rajono gyventojo.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto