Pareigūnai aiškinasi, kas sukėlė masines muštynes

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vienoje iš sodų bendrijų, esančių Kurmaičiuose, vykusių masinių muštynių.


Prireikė medikų pagalbos

Spalio aštuonioliktąją apie pusę vienuoliktos vakaro Mažeikių policijos komisariato budėtojas gavo pranešimą, kad viename Berželio gatvės namų vyksta muštynės, kuriose, pirminiais pranešėjo duomenimis, dalyvauja apie dvidešimt asmenų. 
Į incidento vietą išskubėjo ir policijos ekipažas, ir medikai. Pastarieji į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių išvežė 36-erių metų vyriškį, kuriam nustatytos kaktos muštos žaizdos. Medikams suteikus pagalbą lengvai apsvaigęs (0,91 promilės alkoholio) vyras buvo išleistas gydytis ambulatoriškai.


Dalyvavo ir merginos

Policijos pareigūnai mušeikų aistras sutramdė, tačiau „karštais pėdsakais“ išsiaiškinti, kas sukėlė incidentą, nepavyko: visus konflikto dalyvius dar valdė emocijos, susikalbėti buvo itin sunku. 
Pirminiais duomenimis, muštynėse dalyvavo net vienuolika asmenų, tarp jų ir merginos. Medikų pagalbos prireikė tik vienam nukentėjusiajam, apgadintas kieme buvęs automobilis – sulankstytas kapotas, apibraižyti šonai.
Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, šiuo metu aiškinamasi, kokios buvo šio konflikto priežastys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto