Pareigūnai ieško dingusio be žinios mažeikiškio

Virgilijus Stonkus foto

Vieno mažeikiškio paieška nutraukta, kito – pradedama: tokia policijos pareigūnų kasdienybė.
Spalio 21-ąją policijos pareigūnai kreipėsi į visuomenę dėl 55-erių metų mažeikiškio R. V. paieškos: žmogus išėjo ir dingo. Šis vyriškis atsirado ir jo paieška buvo nutraukta. Vos nutraukus minėtą paiešką, Mažeikių rajono policijos komisariate pradėta nauja – ieškoma dingusio be žinios rajono gyventojo – 48-erių metų Virgilijaus Stonkaus (žr. nuotrauka).
Pirminiais policijos duomenimis, nuolatinės gyvenamosios vietos neturėjęs ieškomasis reguliariai susisiekdavo artimaisiais, juos aplankydavo, tačiau šių metų rugpjūčio mėnesį dingo be žinios. Vyriškio buvimo vieta iki šiol nėra žinoma, paskutinį kartą jis buvo pastebėtas Mažeikiuose. Dingusysis yra apie 182 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, pilkų, trumpų plaukų.
Asmenų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie dingusį asmenį ar apie jo buvimo vietą, pareigūnai prašo pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Nerijui Konteniui telefonu 8 700 61 725, elektroniniu paštu [email protected] arba bendruoju pagalbos centro numeriu 112.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*