Pareigūnai moksleiviams dalijo atšvaitus

Akcijos metu mokinukams buvo ne tik dalijami atšvaitai, bet ir primenamos saugaus eismo keliuose tamsiuoju paros metu pagrindinės taisyklės. Nuotrauka iš policijos archyvo

Žiemos sezonui artėjant ir vis ilgėjant tamsiajam paros laikui policijos pareigūnai ragina gyventojus atkreipti dėmesį į atšvaitų naudojimą – tamsiu paros metu pėsčiasis be atšvaito kelyje rizikuoja ne tik savo sveikata, bet ir gyvybe.
Šią savaitę miesto ir rajono ugdymo įstaigose vyko atšvaitų dalijimo akcija „Būk matomas, nelik šešėlyje“, kurios metu policijos pareigūnai mokinukams išdalijo 1,5 tūkst. atšvaitų.
Akcija tęsėsi dvi dienas. Rytais pareigūnai pasitiko į mokyklą ateinančius mokinius, mokytojus, tėvelius, atlydinčius savo atžalas, norėdami įsitikinti, ar mokiniai mokyklą pasiekia saugiai, ar turi šviesą atspindinčius ženklus.
Pirmąją dieną atšvaitai dalyti Senamiesčio pagrindinėje mokykloje, Kazimiero Jagmino ir „Žiburėlio“ pradinėse mokyklose bei „Ventos“ progimnazijoje, antrąją dieną aplankytos Pikelių, Ruzgų, Renavo ir Židikų švietimo įstaigos.
„Akcijos metu įsitikinome, kad ne tik dauguma mokinių, bet ir jų tėvų, mokytojų dar vis negali jaustis saugūs gatvėse, keliuose, kadangi atšvaitų arba neturi, arba jie guli kišenėse, kuprinėse, stalčiuose. Pareigūnai, įteikdami atšvaitą, kiekvienam, kad ir trumpai, priminė apie saugų eismą kelyje, atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių svarbą tamsiuoju paros metu, o prasidėjus pamokoms, lankėsi klasėse, kur pasikalbėjo apie vykusią akciją, atšvaitų svarbą, saugumą kelyje. Tokių prevencinių priemonių esame numatę ir ateityje“, – informavo bendruomenės pareigūnė Violeta Grigaitienė.

Plačiau apie tai skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Pareigūnai moksleiviams dalijo atšvaitus”

  1. vairuotojas parašė:

    Sveikintina,kad rūpinasi ir pareigūnai.Bet tuo labiau turėtų rūpintis tėvai. Esant dabartinėms oro sąlygoms ir dideliam automobilių srautui,kai kažkiek akina iš priekio atvažiuojančios auto,žmogų be atšvaisto gana sunku pastebėti.Dar viena bėda-arti pėsčiųjų perėjų pastatytos mašinos,ypač mikroautobusai iš už kurių pėstieji praktiškai šoka tiesiai po ratais.Nes JIE TEISŪS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto