Pareigūnai prašo mažeikiškių pagalbos

Tomas Montrimas. Nuotr. iš policijos archyvo

Vis dar yra nemažai asmenų, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių vengia susitikimo su teisėtvarkos pareigūnais, tad tenka pradėti jų paiešką.
Policijos pareigūnai tokiais atvejais tikisi ir prašo rajono gyventojų pagalbos.

Ieško vyriškių

Trečiadienį viešai paskelbta, kad Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai ieško pasislėpusio nuo bausmės atlikimo 32-ejų metų Tomo Montrimo (žr. nuotraukoje). Šio ieškomo mažeikiškio gyvenamoji vieta nėra žinoma.
Gyventojų, turinčių informacijos apie šį asmenį ar žinančių galimas jo buvimo vietas, pareigūnai prašo susisiekti su Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniuoju tyrėju Pauliumi Motuzu tel. 8 602 64 520, el. paštu [email protected] arba skambinti bendruoju pagalbos centro numeriu 112.
Tais pačiais kontaktais galima pranešti ir apie dar rugsėjį paskelbtų ieškomų mažeikiškių buvimo vietas: nuo bausmės atlikimo pasislėpusio 27-erių metų Deivido Toliūno, nuo ikiteisminio tyrimo pasislėpusių 31-erių metų Karolio Raštikio ir 21-erių metų Aurimo Žvirzdino.

Padėtų informacija apie asmenį

Mažeikiškiai policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl rugsėjo 3 d. vakarą Mažeikiuose, M. Daukšos gatvėje esančioje degalinėje, įvykdytos vagystės. Nusikalstamos veikos metu buvo pavogti priekabos valstybiniai numeriai, vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį (žr. nuotraukoje), kuris gali turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Gyventojai, atpažinę vyrą, žinantys jo buvimo vietą ar galintys suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, raginami susisiekti su Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniuoju tyrėju P. Motuzu.

Nuotr. iš policijos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto