Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos

Nuotr. iš policijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai prašo gyventojų pagalbos, kuri būtina atliekant ikiteisminius tyrimus, ir pažymi, kad bet kokia suteikta informacija jiems yra vertinga.

Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnams, atliekantiems ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, būtina nustatyti moters asmenybę.
Sausio 29 d. Karmėlavoje (Kauno rajone) iš paštomato pirkėja pasiėmė prekes, tačiau pardavėjui už jas nesumokėjo. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo moterį (žr. nuotraukoje), kuri gali turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Kitame policijos pareigūnų atliekamame ikiteisminiame tyrime ieškomas Mažeikiuose gyvenantis 21-erių metų Aurimas Žvirzdinas (žr. nuotraukoje). Vaikinas pasislėpė nuo pareigūnų.
Gyventojai, atpažinę moterį, žinantys jos buvimo vietą ar turintys kitos vertingos informacijos, galinčios padėti tyrimui, ar žinantys apie vaikino buvimo vietą, prašomi susisiekti su Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniuoju tyrėju Pauliumi Motuzu el. paštu [email protected] arba tel.: 8 602 64 520, 8 700 60 000, arba pranešti skubios pagalbos telefonu 112.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*