Pareigūnai ragina pasirūpinti šildymo sistemomis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ugniagesiai gelbėtojai ragina gyventojus laiku valyti kaminuose suodžius. Dėl šios priežasties rajone kilo gaisras, kuris buvo laiku pastebėtas ir didelių nuostolių nesukėlė.

});

Pastebėta tendencija, kad šildymo sezonui baigiantis tokių gaisrų pavojus tampa didesnis, nes dalis gyventojų nesilaiko dūmtraukių ir kaminų priežiūros reikalavimų.

Turto ir asmeninis saugumas – gyventojų atsakomybė 

Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) specialistai primena: įpusėjus žiemai ir šildymo sezonui, būtina atlikti eksploatuojamo dūmtraukio patikrą. Ir nedera užmiršti įstatymų nuostatos, kad gyvenamajame sektoriuje turto ir sveikatos saugumu privalo pasirūpinti patys gyventojai. „Eksploatuojant šildymo įrenginius kietuoju kuru, būtina iš dūmtraukių, dūmtakių ir krosnių kiekvienais metais prieš eksploatavimo pradžią išvalyti suodžius ir eksploatavimo metu juos valyti ne rečiau kaip kartą per tris mėnesius. Tai aiškiai įvardijama Bendrosiose gaisrinės saugos taisyklėse ir yra paremta skaudžia patirtimi“, –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto