Pareigūnai ragina žmones saugotis sukčių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šalyje padaugėjo atvejų, kai asmenys į gyventojų namus patenka apsimetę valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais arba policininkais ir, pasinaudoję proga, pavagia žmonių santaupas.

});

Pareigūnai primena, į ką reikia atkreipti dėmesį, kaip žinoti, kad jus išties aplankė tarnybines pareigas atliekantis asmuo. 

Numatytos trys akcijos

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pažymėjo: šiais metais Lietuvoje bus vykdomos trys prevencinės akcijos: „Padėk artimui“, „Saugūs namai“ ir „Būk budrus, išvenk gaisro“.

„Pirmosios akcijos metu, kuri vyks visus metus, vienišus, senyvo amžiaus, neįgalius, auginančius nepilnamečius vaikus asmenis ar asmenis, turinčius specialiųjų poreikių, gyvenančius riziką keliančiuose individualiuose gyvenamuosiuose būstuose, priešgaisrinės tarnybos pareigūnai lankys kartu su savivaldybių darbuotojais. Kitų dviejų priemonių metu gyventojus lankys tik priešgaisrinės tarnybos darbuotojai“, – informavo ugniagesiai gelbėtojai.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto