Pareigūnai ruošiasi pirmajai rugsėjo dekadai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmąsias dešimt rugsėjo dienų policijos pareigūnai rengia sustiprintą budėjimą prie miesto ir miestelių sankryžų, kurias kerta į švietimo įstaigas po vasaros atostogų skubantys vaikai.

Budrūs turi būti ir vairuotojai, ir pėstieji

Mažeikiškiai policijos pareigūnai pažymi, kad po vasaros atostogų vaikai dažnai būna išsiblaškę ir susitikę su draugais gatvėje, dalindamiesi vasaros įspūdžiais, prisiminimais, smagiomis akimirkomis, pamiršta apie saugų elgesį gatvėje ir kelyje.
Dažniausiai pėstieji yra patys pažeidžiamiausi eismo dalyviai.
Pareigūnai prašo visų eismo dalyvių būti atsargesniems, apdairesniems, neskubėti kelyje ir saugoti vieniems kitus.

Vyks sustiprintas budėjimas

Nuo rugsėjo pirmosios iki dešimtosios dienos Mažeikių policijos komisariato patrulių būrio ir prevencijos poskyrio pareigūnai stiprina budėjimą prie aštuonių miesto pėsčiųjų perėjų – ties Merkelio Račkausko gimnazija, Senamiesčio pagrindine mokykla, Politechnikos mokykla, sankryžose, kuriomis mokiniai skubės į Sodų vidurinę, Pavasario pagrindinę mokyklas, Gabijos gimnaziją bei Kazimiero Jagmino pradinę mokyklą.
Budėjimai taip pat numatyti prie mokyklų Viekšniuose, Tirkšliuose, Židikuose ir Sedoje. Rugsėjo pirmąją pareigūnai budės nuo septynių valandų ryto, kitomis darbo dienomis sustiprintas budėjimas vyks nuo pusės aštuonių ryto valandą ir nuo vienuoliktos valandos tris valandas.

Priemonės pateisina lūkesčius

Tokios policijos organizuotos prevencinės priemonės tiek pernai, tiek užpernai padėjo išvengti skaudžių nelaimių.
„Vairuotojus raginame itin atidžiai vairuoti prasidėjus naujiems mokslo metams, kadangi eismas mieste pasidaro sudėtingesnis – pėsčiųjų ir automobilių srautas suintensyvėja iki pamokų pradžios. Todėl labai svarbu, kad visi eismo dalyviai suvoktų atsakomybę už savo elgesį kelyje“, – primena rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto