Pareigūnai stebės, kaip laikomasi „žieminių“ KET reikalavimų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Tradiciškai kartu su lapkričiu įsigalioja ir Kelių eismo taisyklių (KET) reikalavimai pasikeisti automobilių padangas. Keičiasi leistinas važiavimo greitis automagistralėse bei greitkeliuose.

Nuo lapkričio 10 d. iki kovo pabaigos draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones su vasarinėmis padangomis, nes netinkamos būklės padangos gali kelti grėsmę eismo saugumui ir būti viena iš eismo įvykio priežasčių.
Lengvųjų automobilių padangų protektoriaus rašto gylis turi būti ne mažesnis kaip 3 mm, kai minimalus vasarinių padangų protektoriaus gylis – 1,6 mm.
„Policijos ekipažai yra aprūpinti padangų protektoriaus gylio matuokliu, tad, kilus įtarimų, kad protektoriaus gylis neatitinka standartų, patikriname. Atsižvelgiant į tai, kad prie padangų montavimo didelės eilės, duosime vairuotojams laiko jas pasikeisti – per savaitę nuo minėto termino jų už šį pažeidimą ne bausime, bet įspėsime“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video