Pareigūnams įkliuvo be teisių ir neblaivūs

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmosiomis rugpjūčio dienomis Mažeikių rajono keliuose policijos pareigūnai sulaikė du vairuotojus, kurie transporto priemones vairavo ne tik neturėdami šios teisės, bet ir buvo neblaivūs.

Pirmadienį, pusę vienuoliktos dienos, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos skyriaus ekipažas, atliekantis patikrinimą mūsų rajone, užsuko į Balėnus. Plienakių gatvėje dėl dokumentų patikros pareigūnai sustabdė automobilį „Ford Mondeo“, vairuojamą 55-erių metų vyro. Paaiškėjo, kad vyras neturi teisės vairuoti ir yra neblaivus – alkoholio tikrintuvas parodė 2,09 promilės. Pažeidėjui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Antradienio rytą rajono keliuose budėjęs Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnų ekipažas vykdė saugaus eismo kontrolę Ketūnų apylinkėse. Prie automobilio „Nissan X-Trail“ vairo aptiktam 32-ejų metų vairuotojui, kuris neturėjo pažymėjimo, antruoju bandymu buvo nustatytas 0,78 promilės girtumas.

Liepos mėnesį mūsų rajone šešiems asmenims, kurie vairavo neblaivūs, o jų girtumas viršijo 1,5 promilės, pradėti ikiteisminiai tyrimai.

2 Atsakymai į “Pareigūnams įkliuvo be teisių ir neblaivūs”

  1. Petras parašė:

    Pagal koki istatymini punkta galima stabdyti dokumentu patikrai??? Kai reikiama info gaunate is valstybiniu numeriu.

    1. Petrui parašė:

      O apie vairuotojo girtumą irgi info iš valstybinių numerių galima gauti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto