Pareigūnas atsitiktinai demaskavo cigarečių prekeivę

Kontrabandinės cigaretės buvo laikomos automobilio bagažinėje. Nuotrauka iš policijos archyvo

Šeštadienį į Mažeikiuose esančią turgavietę apsipirkti atvykęs Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas ne tik įsigijo maisto produktų, bet ir demaskavo kontrabandinių cigarečių prekeivę bei turgavietės teritorijoje įrengtą „sandėlį“, kuriame aptikta per 500 pakelių neteisėtų rūkalų.

Telšių apskrities policijos komisariato atstovė spaudai Aušra Blaževičienė informavo, kad prekybinio paviljono vidiniame kieme pareigūnas pastebėjo įtartiną piniginį sandėrį tarp vyro ir moters ir apie galimai vykstančią kontrabandinių cigarečių prekybą pranešė tuo metu Mažeikiuose patruliavusiam policijos ekipažui.
Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai atvyko į turgavietę ir patikrino galimai cigaretes pardavusios 59-erių metų moters automobilį. Pareigūno įtarimai pasitvirtino. Sandėliu paversto automobilio viduje rasti 532 įvairių rūšių („Minsk Capital“, NZ Gold“, „Fest“, „Premjer“, „Matrix“, Minsk Superslim“) cigarečių pakeliai, nepaženklinti Lietuvos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis. Netoliese sulaikytas ir tris pakelius kontrabandinių cigarečių iš moters įsigijęs 50-metis vyras.
„Turgaus teritorijoje kontrabandinių cigarečių prekybą vykdžiusios moters atžvilgiu pradėta administracinė teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo ir realizavimo, pažeidžiant nustatytą tvarką. Paimti visi rasti kontrabandinių cigarečių pakeliai. Už tokį administracinį nusižengimą moteris bausta ir praeityje“, – informavo atstovė spaudai.

5 Atsakymai į “Pareigūnas atsitiktinai demaskavo cigarečių prekeivę”

 1. Zaza parašė:

  Salin rankas nuo kontrabandistu.

 2. B. parašė:

  Išeina, kad baudos mažos. Prekiavo kontrabanda ir prekiaus.

 3. nuomonė parašė:

  Ir nerūkantys žinojo,kad ten prekiauja!

 4. hm parašė:

  as nezinojau

 5. Tomas parašė:

  Visi Mažeikiai žinojo, kad ten prekiauja. Nebūtų atvažiavęs pareigūnas ir toliau laimingai prekiautų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto