Pas įtariamąjį – narkotinės medžiagos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienio vakarą policijos pareigūnai mieste sulaikė jiems gerai žinomą 22-ejų metų vaikiną, kuris turėjo narkotinių medžiagų.

Šeštadienį, apie pusę devynių vakaro, policijos pareigūnai, budėję mieste, Žemaitijos gatvėje, kad patikrintų vairuotojo dokumentus, sustabdė automobilį „VW Golf“. Prie mašinos vairo pareigūnai pamatė jiems žinomą mažeikiškį, kuriam jau pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl narkotinių medžiagų. Jie sustabdė vairuotoją ir patikrino automobilį.

Nuojauta pareigūnų neapgavo – patikrinimo metu buvo rasti trys maišeliai su gelsva, kristalizuota, biria medžiaga, o taip pat maišelis bei folijos lankstinukas su gelsva, kieta, kristaline medžiaga. Įtariama, kad abi medžiagos yra narkotinės.

Mažeikiškiui pradėtas ketvirtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Už tai jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Per pirmuosius du šių metų mėnesius Mažeikių rajone policijos pareigūnai užregistravo penkias nusikalstamas veikas, susijusias su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (pernai per sausį ir vasarį buvo registruotos keturios tokio pobūdžio nusikalstamos veikos).

One Reply to “Pas įtariamąjį – narkotinės medžiagos”

  1. Šaunuoliai parašė:

    Šaunuoliai Mažeikių pareigūnai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto