Pas jaunus vyrus – narkotikai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį savaitgalį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Penktadienį apie aštuntą valandą vakaro Spurganuose mažeikiškiai policijos pareigūnai atliko kratą  pas devyniolikmetį vaikiną. Kratos rezultatai – rastos ir paimtos aštuonios tabletės bei polietileninis paketas su augalinės kilmės, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Šeštadienį kiek po pusės trijų nakties Mažeikiuose, Draugystės gatvėje, policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Audi“. Pareigūnams įtarimų sukėlė 27-erių metų vairuotojo elgesys – nors nuo jo nesklido alkoholio kvapas, matėsi, kad vyras apsvaigęs. Jaunuolis buvo nušalintas nuo vairavimo, paimtas jo kraujo mėginys. Įtarimus dėl narkotinių medžiagų vartojimo sustiprino ir mašinoje rastas plastikinis buteliukas su augalinės kilmės, kaip įtariama, narkotine medžiaga – marihuana.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Pas jaunus vyrus – narkotikai”

 1. D.B parašė:

  Kodel niekur nerašo apie sulaikyta girtuokli Mažeikieti girtuokli pareiguna M.J ???? Visa gyvenima girtas ir i darba ir is darbo …..

 2. Anonimas parašė:

  Tegul policija padovanoja Armonaitei. ir Danielei

 3. Kas darosi parašė:

  Ivedus į youtbe
  Streets of Philadelphia Kensington

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto