Pas mažeikiškius Kalėdų senelis atvyko traukiniu

Autoriaus nuotr.

Ketvirtadienio popietę Mažeikių geležinkelio stotyje kartu su kitais traukinio keleiviais išlipo ir neįprastas svečias – Kalėdų senelis.

Svarbų svečią perone pasitiko miesto gyventojai, susirinkę į kalėdinio miestelio atidarymą, šventės  ceremonmeisteris, pasakų herojai, Sedos pučiamųjų orkestras „Griaustinis“. 

Kartu su palyda Kalėdų senelis patraukė į aikštę priešais geležinkelio stotį, oficialiai paskelbė apie savo atvykimą ir įsisuko į šokių sūkurį. 
Ceremonmeisteris, Savivaldybės kultūros centro direktorius Remigijus Jokubauskas pranešė, kad Kalėdų senelio sutiktuvės – pirmasis renginys kalėdiniame miestelyje, kuris veiks iki sekmadienio:

„Kalėdų miestelyje laukiami visi: ir maži, kurie galės su Seneliu ir pasakos herojais pabendrauti jo rezidencijoje, ir dideli, juos prekybininkai ir pavalgydins, ir pagirdys. Trys dienos bus intensyvios – čia vyks koncertai, vaidinimai ir mugė.“

Visi renginiai bus anonsuojami Kalėdų miestelyje pastatytame stende. Reikės tik sekti, kas kur vyksta, o iš lankytojų bus reikalaujama tik dviejų dalykų – geros nuotaikos ir sveikatos.

Visi spektakliai ir koncertai prasideda nuo pirmos valandos po pietų, sekmadienį visi kviečiami į Kalėdų senelių bėgimą.
Į gatves jau išriedėjo „Mažeikių autobusų parko“ kalėdinis autobusas. Gruodžio 15–18 d. miesto gyventojai juo gali nemokamai nuvažiuoti iki Kalėdų miestelio ir sugrįžti namo.

Kalėdinio autobuso važiavimo laikas:
Mažeikių kultūros centras–Kalėdų miestelis 12 val., 13 val., 14 val., 15 val., 16 val., 17 val., 18 val., 19 val.
Kalėdų miestelis–Mažeikių kultūros centras 12.30 val., 13.30 val., 14.30 val., 15.30 val., 16.30 val., 17.30 val., 18.30 val., 19.30 val.

Autoriaus nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto