Pas neblaivų vyrą aptikta marihuanos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio naktį apsilankę Draugystės gatvės namo bute policijos pareigūnai aptiko ne tik neblaivų vyrą, bet ir narkotinių medžiagų.

});

Ketvirtadienį, prieš dvyliktą valandą nakties, policijos pareigūnai apsilankė jiems žinomo 33-ejų metų mažeikiškio gyvenamoje vietoje. Bute jie aptiko neblaivų vyrą, kuriam buvo nustatytas 1,56 promilės girtumas. Po šeimininko apžiūros jo šortų kišenėje buvo rastas folijos gniužulas su rusva medžiaga, kaip įtariama, marihuana.

Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Spalio mėnesį mūsų rajone buvo pradėti du tokie tyrimai.

Policijos statistika rodo, kad per dešimt šių metų mėnesių rajone buvo registruotos 24 nusikalstamos veikos, susijusios su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (trimis mažiau negu per tą patį pernykštį laikotarpį). Taip pat užregistruotos trys nusikalstamos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto