Pasieks trečioji parama maisto produktais

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, kad birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks trečioji šiemet parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių.

Septynių rūšių krepšelis

Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktų dalijimais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis.

„Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Mažas pajamas gaunančius gyventojus šio dalijimo metu pasieks 7 skirtingų rūšių maisto produktų krepšelis. Jame bus kiaulienos konservai, vištienos konservai, makaronai, konservuotos raudonosios pupelės, plikyti ryžiai, greitai paruošiama avižų košė su vaisiais, ekologiškas rapsų aliejus. Taip pat šio dalijimo metu paramos gavėjai gaus ir dviejų rūšių higienos prekes: skalbimo miltelius bei gabalinį muilą.

Visi paramos paketai bus iš anksto supakuoti ir paruošti išsinešti, todėl asmeninių krepšelių žmonėms atsinešti nereikės.

Lemia pajamos

Paramos dalijimus organizuoja savivaldybių administracijos ir dvi nevyriausybinės organizacijos: labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.

Maisto produktus tiekėjai į savivaldybes tieks iki birželio 15 d. Parama dalijama daugiau nei 600 punktų visoje Lietuvoje. Dėl tikslaus dalijimo laiko gyventojai turėtų kreiptis į savo seniūniją arba šios informacijos ieškoti savo savivaldybės administracijos bei „Maisto banko“ interneto puslapiuose.

Maisto produktus gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui šiuo metu neviršija 235,50 eurų per mėnesį. Esant objektyvioms priežastims, savivaldybių administracijos nustatyta tvarka parama gali būti skiriama, kai pajamos viršija nurodytą sumą per mėnesį. Išimties atvejus ir jiems taikomus dydžius nustato kiekviena savivaldybė individualiai.

Parengta pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pranešimą

Reklama: chlorella milteliai

3 Atsakymai į “Pasieks trečioji parama maisto produktais”

 1. Anonimas parašė:

  Anonimui,jeigu jautiesi teisuolis,ko slepiesi po slapyvardziu,bijai „parazitų“, jeigu tavo vištos smegenėlės suvoktų,jog yra įvairių žmonių,įvairių likimu,taip nesakytum.Palinkesių netapti vienu iš tu „parazitu“,gyvenimas labai permainingas.

 2. Anonim parašė:

  Gerai pašalpiniams ,viskas gatavai.Dirbt nereikia, tik sugebėt parazituoti.

  1. to Anonim parašė:

   Visų taip vadinti negalima, visokių situacijų pasitaiko. Bet dalis tikrai yra visiški parazitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto