Pasieniečiams įkliuvo kontrabandą gabenęs mažeikiškis

Mažeikiškio vairuotame automobilyje „VW Touran“ pasieniečiai aptiko 1 650 pakelių kontrabanda vežtų cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Nuotrauka iš VSAT archyvo

Pirmadienį Raseinių rajone nutrauktos mažeikiškio kelionės rezultatas – jam teko pasirašyti pasižadėjimą neišvykti, o vyro automobilis VW „Touran“ ir kontrabandinės cigaretės – sulaikyti ir saugomi pasieniečių.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovai, pirmadienio popietę Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai kelyje Kaunas–Klaipėda sustabdė automobilį „VW Touran“, kurį vairavo 52-ejų Mažeikių rajono gyventojas.
„Automobilio bagažinėje pareigūnai aptiko 1 650 pakelių cigarečių „Winston Blue“ ir „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Tokio krovinio vertė, įskaičiavus visus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, – daugiau kaip 5 tūkst. eurų. Kontrabandines cigaretes gabenęs mažeikiškis – puikiai žinomas teisėsaugos pareigūnams, ne kartą įkliuvęs dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką, šį kartą jis vairavo nuosavybės teise kitam asmeniui priklausančią transporto priemonę“, – pranešė pareigūnai. 

Pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras. Už tokią nusikalstamą veiką mūsų rajono gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

One Reply to “Pasieniečiams įkliuvo kontrabandą gabenęs mažeikiškis”

  1. ??? parašė:

    Gal kontrabandininkai turi teisę į duomenų apsaugą. Šiaip mažeikiškiai nėra saugūs, jų duomenys perduodami kairėn, dešinėn. Gauti registruoti laiškai su pavardėmis, vardais adresais konkrečiais iš nežinomo siuntėjo-Vilnius, Klaipėdos 1,UAB“Archartelė ir partneriai“ dėl statinio projektavimo Gamyklos 1.Taip ir telefoniniams sukčiams galimai perduodama info. Juk yra skelbimų lentos laiptinėse informacijai gyventojams pateikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto