Pasikeitė svarbiausio Savivaldybės tarybos komiteto pirmininkas

Deividas Vyniautas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės tarybos Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetas pritarė mero Vidmanto Macevičiaus siūlymui ir komiteto pirmininku paskyrė socialdemokratą Deividą Vyniautą.

Komiteto pirmininkų kaita susijusi su pasikeitimais valdančiojoje daugumoje. Praėjusių metų lapkričio mėnesį joje buvo atsisakyta konservatorių, kuriems anksčiau buvo patikėtas šis postas.
Mero teigimu, Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto darbe bus naudinga jaunystės ir patirties sintezė.
Pats D. Vyniautas jokių permainų nežadėjo.
„Ir iki šiol nebuvo blogai, komitetas yra darbingas, tikiuosi, kad toks jis ir liks“, – teigė pirmadienį komiteto pirmininko pareigas perėmęs politikas.

6 Atsakymai į “Pasikeitė svarbiausio Savivaldybės tarybos komiteto pirmininkas”

 1. Mara parašė:

  Nu va apie antra Lidlnebėr ką ir kalbėti skuodo gstvėj kur žmonės turi kulniuoti ..o kaip vadovaus savo Grūstei ..juk ant dviejų arkliu joti negalima …bet gal dabar dirbančios moterys gaus alga geriausia ir daugiau kaip iki 10kg..nekels …gal žmonėm nebus grūdomas maisto talonai tik iš grūstės …sako jaunas taip gerai yra kuo ir mums senikėm akys ir seiles pavarvynt ,,,bet kad nebūtų kaip Vilniuje dabar kai valdo tai nei verkt nei juoktis …linkiu sėkmės ,,kad tikrai parodytu mažeikiam kaip tikram mažeikiečiui rūpi gyventojai ,,,…

 2. Tikrai parašė:

  Atėjo laikas,tikriausiai,kad ponas Malinauskas gaus parvežti iš Grūto parko Markso skulptūrą į seną vietą

 3. Nekilmingas parašė:

  Labiausiai tinka, vietinės reikšmės oligarchas – socdemas, man ir juokinga, ir graudu !

 4. Auksinis kardas parašė:

  Trumpas anekdotas : turtuolis – socdemas. Na tikrai niekas taip neuzjaus vargstancio, kaip kad sotus socdemas. Gi rimtai, kam žmonėms mokėt alga pinigais, jei galima ta pačia alga išmokėt bulkomis………….

  1. Baltoji varnele parašė:

   Jeigu nežinojot, tai ne Deividas sugalvojo bulkom mokėt, čia jo a.a tėvo išmastymas buvo, neveltui iš Amerikos architektus skraidinos kad kiemą įrengtų….

 5. džiugu parašė:

  Sveikinimai ir sėkmės komiteto pirmininkui – jaunas, gražus, protingas Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto darbas bus geras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto