Pasinaudojo svetima kortele

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Per neatsargumą netekusi savo piniginės mažeikiškė prarado gerokai daugiau – pinigai buvo nuimti ir iš jos sąskaitos.

28-erių metų mažeikiškė piniginės neteko rugpjūčio 27 d., apie pusę septynių vakaro, kai Žemaitijos gatvėje esančioje degalinėje pylėsi kurą. Sumokėjusi už degalus moteris piniginę paliko ant transporto priemonės stogo.
Šiuo radiniu gana greitai pasinaudojo nesąžiningi žmonės – jau po pusvalandžio, pasinaudojus moters banko kortele, iš bankomato Sedos gatvėje buvo išgryninta 130 eurų.
Mažeikių rajono policijos komisariate moters pareiškimas buvo gautas tik pirmadienį. Iš karto pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo.
Neįprastai „praturtėjusiam“ gyventojui džiaugtis dar anksti – degalinės teritorija yra filmuojama, bankomato aplinka prie prekybos centro yra stebima, išlieka vaizdo kamerų įrašai.
Už tokią nusikalstamą veiką gresia nemaži nemalonumai: nuo baudos ir arešto iki laisvės atėmimo šešeriems metams.
Policijos pareigūnai primena gyventojams: piniginėje negalima laikyti ir banko kortelės, ir užrašyto PIN kodo, nes praradus piniginę nusikaltėliams nesunku pasinaudoti kortele. Žmonės, vos pastebėję, kad neteko bankų kortelių, turi paskambinti į banką ir užblokuoti priėjimą prie sąskaitų.

One Reply to “Pasinaudojo svetima kortele”

  1. Kaimynas parašė:

    Nu i žiopla

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto