Pasipriešino policijos pareigūnui

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po gyventojų signalų ir agresyvaus mažeikiškio elgesio Skuodo gatvėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui.

Trečiadienio rytą policijos pareigūnai sulaukė net keturių gyventojų pranešimų, kad Skuodo gatvėje vyriškis elgiasi neadekvačiai, kelia grėsmę eismo saugumui, nereaguoja į pastabas.
Įvykio vietoje pareigūnai aptiko policijai žinomą 35-erių metų vyriškį, kuriam buvo nurodyta nutraukti savo veiksmus, keliančius visuomenės susirūpinimą.
Pirminiais policijos duomenimis, siekdamas išvengti sulaikymo, vyriškis aktyviais veiksmais pasipriešino pareigūnams, todėl teko panaudoti visą specialiųjų priemonių arsenalą – ašarines dujas, impulsinį prietaisą „Tazer“ ir antrankius.
Už pasipriešinimą fiziniu smurtu valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.
Šiais metais tai pirma tokio pobūdžio nusikalstama veika, pernai dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui Mažeikių rajone registruotos trys nusikalstamos veikos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto