Pasirinkimas galimas, tačiau jis turi būti protingas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnyba teikia pagalbos į namus paslaugas. Tai – asmeniui ar šeimai teikiama kompleksinė, bet nuolatinės specialistų priežiūros nereikalaujanti pagalba.
Redakciją pasiekė nusiskundimai, kad tarnybos specialistai, nuperkantys maisto produktų ir juos pristatantys į namus, neatsižvelgia į paslaugos gavėjų norus, iš kokių prekybos vietų jie pageidautų šių produktų.
„Santarvė“ aiškinosi, ar tarnyba išties neleidžia paslaugos gavėjams pasirinkti norimos kainos ir kokybės bei proteguoja konkrečius pardavėjus.

Išsakė nepasitenkinimą

Į redakciją kreipėsi moteris, kuri naudojasi Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos paslauga – jai nuperkami maisto produktai ir pristatomi į namus.
Mažeikiškė (moters vardas ir pavardė redakcijai žinomi – aut. past.) teigė, kad paslaugą suteikiantys žmonės jos pageidaujamus produktus perka tik viename konkrečiame prekybos tinkle, neatsižvelgiant nei į kainą, nei į kokybę.
„Santarvės“ pašnekovė teigė, jog ji bandė prašyti tarnybos darbuotojų, kad reikalingus maisto produktus pirktų kitur – ten, kur akcijos, prekės pigesnės ar turgelyje, tačiau neva sulaukusi atsakymo, kad toks esantis vadovų nurodymas – pirkti tik konkrečiame prekybos tinkle.
Moteris mano, kad tokia nuostata neteisinga, nes ji už produktus moka pinigus ir turi teisę rinktis.

Rekomendacija – pirkti arčiau namų

Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos direktorė Zita Jonauskienė nesutiko, kad mažeikiškės priekaištai yra pagrįsti.
Tarybos vadovė informavo: kiekvienas pirkimas yra aptariamas su paslaugų gavėju, už nupirktas prekes atsiskaitoma parnešant grąžą ir pirkimo čekius. Pasak jos, darbuotojai gali ieškoti pigesnių, kokybiškesnių maisto produktų, tačiau tai nėra privaloma. Be to, pagal darbų specifiką ir apimtis, tarnybos darbuotojams yra rekomenduojama paslaugų gavėją apiprekinti arčiausiai jų namų esančiose parduotuvėse.
Paslaugų gavėjai gali pageidauti įsigyti prekių turguje, į tai taip pat atsižvelgiama.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Pasirinkimas galimas, tačiau jis turi būti protingas”

  1. Virginijus parašė:

    Matyt tas tinklas “Grūstė”. Ranka ranką plauna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video