Paskelbti Seimo nario mandato sieksiantys politikai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo
Vyriausioji rinkimų komisija penktadienį paskelbė visus kandidatus į Seimo narius daugiamandatėje ir vienmandatėse apygardose. Seimo nario mandato Mažeikių rinkimų apygardoje sieks dešimt mažeikiškių. Žemaitijos šiaurinė apygarda, kuriai priklauso didžioji dalis ir mūsų rajono kaimiškųjų apylinkių, mažeikiškių politikų nesuviliojo – tarp aštuonių kandidatų jų nėra.

„Konkursas“ – dešimt į vieną vietą

Dalyvauti spalio 11 d. Seimo rinkimuose Mažeikių rinkimų apygardoje pareiškė norą dešimt mažeikiškių. Prieš ketverius metus vykusiuose rinkimuose toks „konkursas“ buvo mažesnis – Seimo nario mandato šioje apygardoje siekė septyni politikai. Tarp dešimties politikų du kandidatai save išsikėlė patys, aštuonis – partijos. Kandidatai skelbiami abėcėlės tvarka. Mindaugas Barauskis (išsikėlė pats), Kęstutis Bartkevičius (partija „Laisvė ir teisingumas“), Alvydas Gudunavičius (Darbo partija), Viktoras Malūkas (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Laima Nagienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Gintas Nekrašas (Lietuvos socialdemokratų darbo partija), Viktoras Prokopčukas (Lietuvos socialdemokratų partija), Lina Rimkienė (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), Arūnas Strikaitis (Lietuvos žaliųjų partija), Virginijus Sungaila (išsikėlė pats).

Rinkėjų daugiau, kandidatų mažiau

Žemaitijos šiaurinė apygarda – nauja apygarda, jai priklauso didžioji dalis ir mūsų rajono kaimiškųjų apylinkių. Rinkėjų skaičius Mažeikių apygardoje yra 32 tūkst., Žemaitijos šiaurinėje – 36,5 tūkst., tačiau kandidatų į Seimo narius pastarojoje mažiau – aštuoni. Mažeikiškių politikų tarp jų nėra. Mandato sieks Valius Ąžuolas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Loreta Bratčenka (Krikščionių sąjunga), Saulius Bucevičius (Darbo partija), Deimantė Drąsutavičienė (Lietuvos socialdemokratų darbo partija), Tomas Martinaitis (Lietuvos socialdemokratų partija), Karolis Neimantas (Laisvės partija), Vaida Sungailienė (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Emanuelis Zingeris (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Pateikiama daugiau informacijos

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną. Bus renkamas 141 parlamentaras, 70 – pagal partijų iškeltus sąrašus ir 71 – vienmandatėse apygardose. VRK duomenimis, iš viso rinkimuose dalyvaus 1755 kandidatai, iš jų 758 – vienmandatėse apygardose. Tarp pastarųjų – 559 vyrai ir 199 moterys. Mažeikių apygardoje tarp dešimties kandidatų – dvi moterys, Žemaitijos šiaurinėje iš aštuonių kandidatų – trys moterys. VRK tinklalapyje pateikiama daugiau informacijos apie Seimo nario mandato siekiančius politikus. Rinkėjai gali perskaityti jų anketas, biografijas, susipažinti su turto, pajamų, privačių interesų deklaracijomis.

9 Atsakymai į “Paskelbti Seimo nario mandato sieksiantys politikai”

 1. antanas parašė:

  Tauta bunda.Apvalytas Seimas nuo bebrų.Kada nuo bebrų apsivalys savivaldybės taryba. Į seimą bus išrinkta Nagienė.Tikėtina,kad padės savivaldybei apsivalyti.

 2. Mindaugas parašė:

  Nagi kas taip niekingai pasislėpusi po Vido vardu? Kas galėtų būti taip suinteresuota pilstytis šiukšlėmis? Gerbiamoji, mąstykite, kokias nesąmones rašote savo komentare! Juk gi pati išsiduodate, kas esate! Šiukšlių pilstymu ne internete, o savartyne reikia užsiimti. Ką jūs galvojat, kad visi mažeikiškiai kvaili?

  1. Vidas parašė:

   Ne visi , tik kokie 3000

 3. Vidas parašė:

  Iš Nagienės video “ Daug kalbų apie mane. O kaip yra iš tiesų? “:

  „… išmetė iš administracijos direktorės kėdės, nes jinai arogantiška, neklausanti kitų nuomonės , bet ar tikrai taip yra ?…..“ Ne, mieloji, tave išmetė po to, kai buvo atliktas tyrimas dėl Mažeikių rajono savivaldybėje priimtų sprendimų kovai su covid-19 teisėtumo. Paaiškėjus Jūsų darbams kovojant su covid-19 virusu, jūs praradote politinį pasitikėjimą ir buvote iššvilpinta iš administracijos direktorės pareigų ir, mano nuomone, nespėjusi suburti nusikaltamą būrelį ar gaują iš sau patikimų asmenų.Štai vieno iš L.Nagienės būrelio įkliuvusio nario pasiaiškinimas: „Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Rima Blaževičienė paaiškino, kad visose PVM sąskaitose faktūrose nurodytos prekės ir paslaugos buvo Įsigyjamos gavus Įstaigos vadovų žodinius nurodymus, tokiu pat būdu jos buvo perduodamos naudojimui, nesudarant jokių rašytinių dokumentų …“.Tai kas vyko Sodroje, kai nebuvo kam kontroliuoti L.Nagienės? Gal pensijos todėl tokios mažos yra , kad L.Nagienė Sodrai vadovavo. Pašalinus L.Nagienę, tikriausiai, bandoma atsikratyti ir jos į Savivaldybę iš Sodros parsitemtais bendrininkais. Bus tęsinys

  1. Mindaugas parašė:

   Nagi kas taip niekingai pasislėpusi po Vido vardu? Kas galėtų būti taip suinteresuota pilstytis šiukšlėmis? Gerbiamoji, mąstykite, kokias nesąmones rašote savo komentare! Juk gi pati išsiduodate, kas esate! Šiukšlių pilstymu ne internete, o savartyne reikia užsiimti. Ką jūs galvojat, kad visi mažeikiškiai kvaili?

 4. Dangiras parašė:

  Beje, pastaba, įspėjimas Mažeikių valdžiai. Gal vėliau bus ir bauda :):):). Mažeikiuose liko vienintelis pravažiavimas per „gelžkelį“, kuris užsikimšo galutinai. Nuimkit pagaliau ženklą, draudžiantį įvažiuoti ir padarykit dvipusį eismą gatvikėj prie Tirkšlių gatvės (nežinau kaip vadinasi). Gi reikia padaryti padaryti pralaidumą, kad automobiliai išsivažinėtų, o tai uždarius Židikų pervažą, Mažeikiai „užsikasė“ :):):)

 5. Dangiras parašė:

  Mažeikiečiai, balsuokit už Viktorą Malūką, bus daugiau laisvės ir bus kaip Klaipėdoj. Nepasimaukit ant „senienos“ :):):).

 6. B. parašė:

  Nieko Mažeikiams nenuveikęs Bartkevičius ir vėl siekia vietos prie valdiško lovio. Ataskaitos apie nuveiktus Mažeikiams darbus nemačiau, naujų darbo vietų nesukurta, medienos klasteris nuvažiavo į Akmenę…Kaip ten su sąžine?

 7. Vidas parašė:

  Iš Nagienės video “ Daug kalbų apie mane. O kaip yra iš tiesų? “:

  Kita Jūsų įvardyta blogybė- 30000 eurų kiekvieną mėnesį už gatvių valymą nuo sniego , nors praeitą žiemą snigo tik vieną mėnesį .Čia panašiai kaip ir su mano mama .Kai mamai lapkričio mėnesį pasakiau , kad einu nusipirkti žieminių batų, ji man sako, gal nepirk, žiemos nėra , o gal ir nebus .Nepaklausiau, nusipirkau- žiemos nebuvo . Ar gailiuosi? Ne , nes buvau pasiruošęs žiemai, o kad jos nebuvo, tiek to . Ir verslininkai turi būti pasiruošę žiemai , o tai iškritus sniegui šaukiate , kad gatvės nevalomos. Gal todėl anksčiau ir nebuvo valomos ,kad tik iškritus sniegui būdavo sudaromos sutartys, pravedami pinigai už gatvių valymą nuo sniego .Dabar tam buvo pasiruošta, pinigai pravesti, už juos buvo nupirkta technikos gatvių valymui, sutaisyta turima , pasamdyti trūkstami darbuotojai , nupirkta smėlio ,druskos ir kitų medžiagų, reikalingų kelių valymui. Tik štai nebuvo žiemos. Ir kas čia tokio baisaus. Gal 30000 eurų ir yra daug, šito nežinau, bet pasiruošti žiemai reikia . Bus tęsinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto