Paskiepyti pirmieji Mažeikių ligoninės medikai

Mažeikiškius medikus skiepijo Irena Gailienė, RŠL Vaikų intensyvios terapijos skyriaus med. slaugytoja. Nuotr. iš Mažeikių ligoninės archyvo

Trečiadienį Mažeikių ligoninę pasiekė pirmoji vakcinos nuo COVID-19 siunta. Iš viso paskiepyta 60 medikų.
Ligoninės direktorius Sigitas Kaktys šią vakciną pavadino didžiausia metų dovana – ir medikams, ir gyventojams. Tikimasi, kad ji leis atnaujinti laikinai sustabdytų skyrių veiklas, išplėsti planines ir kitas paslaugas.

Mažeikių ligoninės direktorius S. Kaktys „Santarvei“ pasakojo, kad dar iki atgabenant siuntą reikėjo sudėlioti prioritetus ir sudaryti pirmųjų skiepijamų asmenų sąrašus.
Pirmieji sąrašai pradėti sudarinėti dar lapkričio mėnesį, nes jau buvo žinoma, kad Lietuvą pasieks vakcina. Į bendrą sąrašą įtraukta 170 ligoninės darbuotojų.
Skiepijamų medikų sąrašas paskutinį kartą tikslintas trečiadienį – skiepijimo dieną, nes sužinota, kad Mažeikių ligoninei skirta ne 40 vakcinos dozių, kaip anksčiau žadėta, o 60.
Visas straipsnis – ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Paskiepyti pirmieji Mažeikių ligoninės medikai”

  1. faktas parašė:

    Kaži ar situacija kartojasi? Ar buvo tokiu pat nedirbančių su Covid paskiepyta, kaip kad kai kurie nedirbo per pirmąją pandemiją, bet į Druskininkus važiavo pailsėt…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*