Paskutinę akimirką Viekšnių eglė įveikė sediškę!

Seniūnas džiaugėsi, kad ir viekšniškiai rūpinosi savo egle – beveik iki pat šventinio laikotarpio pabaigos pavyko ją išlaikyti, kas paprastai retai pasitaikydavo. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo Kalėdų mažeikiškiai rinko gražiausią rajono eglę. Paskutinę kalėdinio laikotarpio dieną paaiškėjo, kad „Santarvės“ prizus laimi Viekšnių bendruomenė.

Visą laiką pirmavo Seda

Gražiausios rajono eglės rinkimai vyko socialiniame tinklalapyje „Facebook“. Nugalėjo daugiausiai „patinka!“ sulaukusi eglė.
Viekšnių eglė išsiveržė į priekį paskutinę akimirką. Viekšniškiai sukruto, „Facebook’e“ pastebėję pranešimą, kad 12 val. bus stabdomas balsavimas.
„Be kelių minučių dvylika sulaukiau draugės skambučio: „Ar balsavai už Viekšnių eglę? Ne?! Greitai bėk balsuoti!“ – įspūdžiais dalijosi viena viekšniškė.
Paskutinę akimirką susitelkę viekšniškiai aplenkė visą kalėdinį laikotarpį pirmavusius sediškius.
Santarvė.lt užfiksavo rezultatą: Viekšnių eglė surinko 512 balsų, Sedos eglė – 486.
Kalbinti viekšniškiai „Santarvei“ sakė, kad šiuo atveju svarbiausia buvo ne prizas, o pats principas – susivienyti ir nugalėti!
Sužinojęs apie Viekšnių eglės triumfą, nuoširdžiai apsidžiaugė ir Viekšnių seniūnas Kornėlijus Kryžius.
„Labai malonu! Matyt, mes laukėme to antrojo kvėpavimo, kaip sakoma,“ – nusijuokė pašnekovas.

Svarbiausia – uždegti žmones

Seniūnas pasakojo, kad egle rūpinosi seniūnijos darbuotojai, padedami darbuotojų, pasamdytų pagal viešųjų darbų programą. Šiek tiek pagelbėjo ir verslininkai.
„Galima sakyti, kad ir viekšniškiai rūpinosi savo egle. Beveik iki pat šventinio laikotarpio pabaigos pavyko ją išlaikyti, kas paprastai retai pasitaiko. Ir šiemet truputį apniokojo, kažkas sudraskė kelias girliandas, bet tai taip baisiai nepasijautė. Tik vietoj to, kad kitais metais galėtume eiti į priekį, įsigyti naujų papuošimų, gausime patrypčioti vietoje,“ – ne tokia pakilia nata užbaigė pokalbį seniūnas.
K. Kryžius džiaugėsi, kad viekšniškiai susivienijo nors ir tokiam mažam dalykui. Pašnekovo teigimu, šiuo metu labai svarbu bendruomenėje rasti žmonių – atramos taškų, kurie uždegtų idėjomis ir kitus.
„Be abejo, tokių žmonių yra, tas branduoliukas, didesnis ar mažesnis, visada buvo. Vienas žmogus tinka prie vieno darbo, kitas – prie kito, turime pabandyti atrasti tą pusiausvyrą, galimybę kurti kartu. O tada bus labai šaunu, tada gali kažką padaryti,“ – vylėsi K. Kryžius.
Kaip ir žadėta, Viekšnių seniūnijos gyventojams skiriami „Santarvės“ prizai: „Santarvės“ prenumeratos bei simbolinės dovanos atiteks Viekšnių seniūnijai bei bibliotekai.

Mažiausiai palaikiusiųjų – Laižuvoje ir Urvikiuose

Gražiausios eglės rinkimuose trečioje vietoje liko Krakių eglė, gavusi 174 „patinka!“. Per šimtą balsų pelnė ir eglės Tirkšliuose (146), Plinkšėse (120) bei Ukrinuose (104).
Mažiausiai savo kraštą palaikė laižuviškiai bei urvikiškiai – šių kaimo eglės surinko po 25 balsus. Ne ką aktyvesni buvo ir Židikų (28), Pikelių (29), Leckavos (31), Auksūdžio (32) ir Reivyčių kvartalo (32) gyventojai.
Apie pusę šimto balsų surinko Užventės ir Šerkšnėnų Kalėdų eglės.

3 Atsakymai į “Paskutinę akimirką Viekšnių eglė įveikė sediškę!”

 1. rugiagele parašė:

  liūdna, kad kiti nemoka tuo, bet trupučiu pasidžiaugti

 2. Eredija parašė:

  Nu kaip gražu, superinis išsireiškimas, bet jei nepatinka tai žinok yra geriau patylėti ir likti protingai, o nepasirodyti ant viso Lietuvos.
  O man ši eglė labai patinka, o ypač naktį :)
  Labai džiaugiuosi, kad ji laimėjo:)

 3. Reoksana parašė:

  Šūdina ta eglė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto