Paskutinėse smiginio varžybose – du sidabro medaliai

Paskutinius sidabro medalius šiemet iškovojo mažeikiškių smiginio komanda, kurioje rungtyniavo: (iš kairės) Jurijus Stekolnikovas, Arūnas Čiplys, Darius Repšys ir Donatas Zaikauskas. Nuotrauka iš klubo archyvo

Paskutinėse šiais metais šalyje smiginio varžybose mažeikiškiams sąlyginai nepasisekė – tiek individualiai, tiek komanda pasidabino sidabro apdovanojimais.

Pralaimėjo finale

Vydmantuose vyko uždaras Lietuvos smiginio čempionatas, kuriame varžėsi tik mūsų šalies atstovai. Tarp daugiau kaip dvidešimties moterų ir šešiasdešimties vyrų varžėsi ir penki mažeikiškiai.
Moterų grupėje rungtyniavusi Irena Čiplienė pateko į stipriausiųjų aštuntuką, kur pralaimėjo pirmąją kovą ir liko penkta.
Vyrų grupėje Donatas Zaikauskas neįveikė pogrupio barjero, Darius Repšys liko devintas, Jurijus Stekolnikovas užėmė penktąją vietą.
Mūsų lyderis Arūnas Čiplys nužygiavo iki finalo, kur susitiko su nuolatiniu savo varžovu kauniečiu Dariumi Labanausku. Atkaklią dvikovą, kur lemtingas galėjo būti kiekvienas metimas, rezultatu 4:2 laimėjo kaunietis ir antrus metus iš eilės iškovojo šalies čempiono titulą.
„Važiuodamas į varžybas visada tikiesi pergalės, tačiau sportas yra sportas. Galiu pagirti varžovą – jis žaidė labai stabiliai, išnaudojo visas mano mažas klaideles, tad teko užleisti jam pozicijas“, – kalbėjo šalies sidabro medalininkas.

Tenkintasi sidabru

Sidabrą komandinėse pirmenybėse pelnė ir Mažeikių DARTS klubo vyrų komanda, kuriai atstovavo A. Čiplys, J. Stekolnikovas, D. Repšys ir D. Zaikauskas. Pernai triumfavę pirmenybėse mažeikiškiai ir šiemet nužygiavo iki finalo, kur susitiko su Kauno sportininkais.
Dvikovos pradžioje mūsų komanda atsiliko nuo varžovų, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą – 8:8. Kaip ir asmeninėse pirmenybėse, lemtinga buvo Arūno ir Dariaus dvikova, kurią ir šįkart laimėjo kaunietis. Taigi, Kauno ekipa iškovojo pergalę 9:8 ir aukso medalius.
„Komandinėse pirmenybėse žaidėme sunkiai, o finale pritrūko sėkmės – auksas priklausė nuo vienintelio strėlės pataikymo. Gaila, bet paskutinėse šių metų Lietuvos smiginio sezono varžybose teko tenkintis antrosiomis pozicijomis. Džiugu tik tai, kad šiemet laimėjome Lietuvos taurės varžybas tiek individualiai, tiek komandomis“, – sakė Arūnas Čiplys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto