Paspirtuku – į automobilį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Paskutinėmis spalio ir pirmomis lapkričio dienomis buvo užregistruota viena avarija, kurioje sužeistas jaunuolis, sustiprinto policijos patruliavimo metu neblaivių vairuotojų mūsų rajone nesulaikyta.

Avarija įvyko šeštadienio popietę Sedos ir Pavenčių gatvių žiedinėje sankryžoje, kai į pėsčiųjų perėją įvažiavo elektrinis paspirtukas. Juo važiavęs 20-metis vaikinas atsitrenkė į iš žiedinės sankryžos išvažiavusį automobilį „VW Golf“, kurį vairavo blaivus 80-metis vairuotojas.
Įtarus riešo lūžį, vaikinas buvo išvežtas į ligoninės priėmimo skyrių, tačiau medikų nuogąstavimai nepasitvirtino – jis gydosi ambulatoriškai.
Dėl šio įvykio kaltas pats nukentėjęs paspirtukininkas – jis teigė nepastebėjęs automobilio. Be to, Kelių eismo taisyklėse numatyta, kad pėsčiųjų perėją būtina kirsti pėsčiomis, o dviratį ar paspirtuką varyti.
Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius informavo: „Kiekvieną poilsio dienos rytą rengėme reidus, tačiau neblaivių vairuotojų nenustatyta. Prasidedant sudėtingoms eismo sąlygoms, raginame eismo dalyvius būti atsargius, laikytis taisyklių, atsižvelgti į situaciją. Pėstiesiems ir dviratininkams būtina dėvėti atšvaitus ar kitus šviesą atspindinčius elementus.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto