Pastatus naikinanti ugnis vėl sugrįžo į Užlieknę

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį, kai minima ugniagesių gelbėtojų profesinė šventė – šv. Florijono diena, mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams teko kovoti su ugnimi, įsiplieskusia Užlieknėje.

Ugnis atnešė nuostolių

Gaisrą, kuris apie pusę pirmos nakties kilo šios gyvenvietės Šiaurės gatvėje, pastebėjo kaimynai – jų dėmesį atkreipė sproginėjančio šiferio garsai, įtarta, kad dega gyvenamasis namas.
Kai į įvykio vietą atvyko Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Viekšnių ir Balėnų ugniagesių komandų ekipažai, paaiškėjo, kad ugnis siautėjo vienoje didelio mūrinio ūkinio pastato pusėje – degė medinis priestatas.
Gaisravietėje ugniagesiai plušėjo iki pusės trijų ryto, priestato išsaugoti nepavyko, nudegė bei nuardyta nemaža dalis pastato stogo. Nors gaisro priežastis dar tiria specialistai, manoma, kad tai galėjo būti ir padegimas. Užlieknė tuo „garsėja“ jau daugelį metų. Gaisras šioje gatvėje siautėjo ir lygiai prieš dvejus metus. Tuomet buvo padegta lentų stirta, nuo kurios užsidegė ūkinis pastatas. Įtariama, kad padegimas įvykdytas ir gegužės 1 d., apie pusę keturių nakties, viename iš P. Matulionio gatvėje esančių namų. Čia, kaip informuoja policija, nenustatytas asmuo padegė buto duris. Padarytas nuostolis nustatinėjamas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto