Patarimai kaip prižiūrėti natūralaus medžio baldus


Natūralaus medžio baldai yra dažnas lietuvių pasirinkimas. Nors rinkoje tikrai galima rasti labai skoningus gaminius iš stiklo, plokščių ir net metalo, tačiau mediniai baldai vis dar išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu, kurį dažniausiai renkasi lietuviai.
Tiesa, kaip ir kitų medžiagų baldai, taip ir kokybiški natūralaus medžio baldai reikalauja šiek tiek dėmesio. Tik tokiu atveju galėsite džiaugtis, kad jie ne tik puikiai atrodo, tačiau ir ilgai tarnauja. Daugelis labai vertina tai, kad mediniai baldai net ir minimalia priežiūra išlaiko savo estetiką, tad juos įsigijus galima džiaugtis nauda, kuri nereikalauja iš Jūsų beveik nieko.

Mediniai baldai gali būti valomi su paprasčiausiai vos drėgna šluoste. Taigi, nereikia jokių specialių priemonių. Žinoma, jos galimos, tačiau nėra būtinos. Nesunkioms dėmėms pašalinti taip pat labai puikiai pasitarnauja ir muilas. Vėlgi, jo nereikia per daug. Taip pat siūlome rinktis kuo natūralesnius muilus.
Valymui tinka tinka is sodos bei acto mišinys. Kai kurie pergyvena, kad tai gana stiprus tirpiklis ir paprasčiausiai per ilgai palaikytas ant medinio paviršiaus – jis gali pakeisti savo spalvą. Tai yra tiesa, tačiau saikingas valymas – geras pasirinkimas. Ypač tokiu atveju, kai dėmės labai intensyvios.
Mediena bijo vandens, tad per didelis jos kiekis gali būti žalingas. Bet kuriuo atveju po valymo labai svarbu nusausinti baldą, kad jis būtų ne tik švarus, tačiau ir be nereikalingų priemaišų. Medinių baldų priežiūra nėra sudėtinga ir svarbiausia, kad ji nėra brangi. Bent jau nekainuoja daug pinigų. Šiuo atveju svarbiausia, kad priežiūra kainuoja kiek laiko, tačiau skyrus to laiko galėsite jaustis tikras, kad mylimas baldas tarnaus ilgai. Tikėtina, kad tarnaus ilgai ne tik Jums, tačiau ir kitiems žmonėms, kurie naudosis baldu, kai jis Jums pabos.
Natūralios medienos baldus įsigyti galite čia: https://www.deinavosbaldai.lt/visi-baldai/naturalaus-medzio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video