Patekti tarp prizininkų „VIP“ sutrukdė žaidėjų traumos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

„Lemiamų akistatų metu pasipylusi traumų epidemija sutrukdė „VIP“ ekipai žengti ant prizininkų pakylos“, – taip komandos pasirodymą Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate apibūdino jos treneris Andrius Žukovas.
Devynios pergalės, keturios lygiosios, penki pralaimėjimai ir trečioji vieta – tokia buvo Lietuvos salės futbolo A lygos reguliariojo čempionato pabaiga Mažeikių „VIP“ salės futbolo ekipai.
Atkrintamųjų varžybų serijoje mažeikiškiai eliminavo Alytaus „DFK Dainavą“, pusfinalyje du kartus nusileido „Jonavos Vikingams“, o kovoje dėl trečiosios vietos du kartus pripažino „Gargždų pramogų“ komandos pranašumą. Mažeikiškiai, kaip ir praėjusį sezoną, užėmė ketvirtą vietą. Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo mūsų ekipos puolėjas Edgaras Baranauskas, pelnęs 28 įvarčius.
„VIP“ komandos treneris A. Žukovas „Santarvei“ sakė: „Sezoną vertinčiau gerai, jeigu ne pabaiga, kai nebeliko su kuo žaisti – daugiau kaip pusė komandos iškrito dėl traumų, ir ne dėl paprastų patempimų, bet dėl rimtų traumų. Jau pusfinalyje netekome E. Baranausko, lemiamoje dvikovoje Gargžduose Arūnas Šteinas jau per pramankštą pajuto skausmus ir nebeišėjo į aikštelę, o Edgaras Stankevičius patyrė traumą jau dešimtą minutę, neliko nieko kito, kaip nenuilstančiam veteranui Antanui Bulošui eiti žaisti. Pridėjus, kad netekome Manto Rusio, dėl traumų jau anksčiau iškrito mažeikiškiai Dalius Keršis ir Rokas Gecevičius, manau, kad padarėme ką galėjome.“
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*