Patikli mažeikiškė liko ir be remonto, ir be pinigų

Marytė pasidžiaugė, kad pagaliau remonto košmaras baigėsi – mažeikiškiai statybininkai apsiėmė viską sutvarkyti už beveik dvigubai mažesnė kainą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikiškė pasitikėjo telšiškiu –  avansu sumokėjo per du tūkstančius eurų, tačiau butas liko neremontuotas, o pinigus teko išieškoti per teismą.

Savo istoriją  Marytė nutarė papasakoti redakcijai, kad, jos žodžiais, kiti būtų budrūs ir nepakliūtų į  „aferisto“  pinkles, kuris moka puikiai „užkalbėti dantį“ ir pelnyti besąlygišką pasitikėjimą.
Vyčiu pasivadinęs apie trisdešimties metų vyras, patiklių klientų ieško per skelbimus, reklamuodamas savo paslaugas. Jeigu tikėti jų turiniu, tai tų paslaugų spektras labai platus.
„Remontuojame butus, namus, atliekame vidaus apdailos, elektros, santechnikos bei visus remonto darbus, pigiau padedame pasirūpinti medžiagomis. Dirbame ir savaitgaliais“, – skelbia telšiškis, nurodydamas savo telefono numerį (kaip įspėjimą patikliesiems skelbiame tik paskutinius keturis numerio skaičius – 0330. J.S.).

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Patikli mažeikiškė liko ir be remonto, ir be pinigų”

 1. Maz parašė:

  Gal galite duoti kontaktus šios moters, noreciau pasikalbeti, pats nuo jo nukentejau :)

 2. jonas parašė:

  na nezinau mums remontavo jisai tai viska kuo puikiausiai padare ,nebuvo jokiu problemu.

 3. vai parašė:

  Ponas štai, iš oro komentuojate ir tiek… Šitas Vitalijus turi patentą, išrašo sąskaitas, sudaro sutartis, turi bent 5 darbininkus, dirba oficialiai. Ir jo kainos tikrai nėra pačios PIGIAUSIOS kaip sakote :)

 4. Gal parašė:

  yra daugiau nukentėjusių nuo tokio „remontininko-sukčiaus“? Galėtų sudaryti susivienyti ir pamokyti tokį veikėją????

 5. štai parašė:

  kas nutinka kai norima susiremontuoti PIGIAI ir kai šie „specialistai“ dirba neoficialiai,jie uždirba didžiulius pinigus,o mokesčių nemoka, Mažeikiuose yra vienas toks ponas ,kuris už 2-jų kambarių butą reikalauja net 5000€ tik už darbą, ar galit įsivaizduoti kiek jis uždirba per mėnesį,jis stovi biržoje jau daug metų ir niekas nesiūlo jam darbo,kada baigsis šis mūsų visų apvaginėjimas,gal nauja valdžia ką nors padarys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto