Pavasariečiai grįžo su apdovanojimais

Pavasario pagrindinės mokyklos moksleivių komandos finaliniame etape pelnė antros ir trečios vietos taures ir medalius. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Panevėžyje vykusių Lietuvos mokinių žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų finaliniame etape medalius iškovojo abi Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos komandos.
Jaunesniųjų moksleivių (gimusių 2006 metais ir jaunesnių) grupėje „pavasariečiai“, likus dviems estafetėms iš devynių, lenkė tris varžovus vienu tašku, tačiau nesėkmingas pasirodymas šuoliukų su šokdyne rungtyje lėmė, kad, praleidę į priekį Rokiškio rajono atstovus, jie turėjo tenkintis antrosios vietos taure ir apdovanojimais.
Vyresniųjų mokinių (gimusių 2004 metais ir jaunesnių) grupėje prieš paskutinę estafetę Radviliškio, Kėdainių ir Mažeikių mokyklų komandos buvo surinkusios vienodai taškų, tačiau nesėkmingas pasirodymas, varant krepšinio kamuolį ir metant į krepšį, lėmė, kad mažeikiškiai užėmė trečiąją vietą.
„Manau, kad šių metų sezoną galime pavadinti sėkmingu – dabar iškovoti du medaliai, be to, kitose komandinėse varžybose – kvadrato – mergaitės tapo šalies čempionėmis, berniukai iškovojo antrąją vietą, tad skųstis neturime kuo“, – sakė Pavasario pagrindinės mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto