„Pavasariečiai“ skina pergales

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Pavasario pagrindinės mokyklos sportininkams šio sezono Lietuvos mokinių žaidynės buvo sėkmingos: kvadrato varžybose visos trys komandos pateko į tarpzoninius etapus, o berniukų futbolo komanda triumfavo rajoninėse varžybose.

Laimėjusios kvadrato rajonines pirmenybes, visos trys Pavasario pagrindinės mokyklos ekipos varžėsi zoninėse varžybose, kurios vyko Mažeikiuose. 3–4 klasių moksleivių grupėje mažeikiškių varžovais buvo Akmenės ir Plungės moksleiviai. Juos mūsų miesto atstovai įveikė.
5–6 klasių komandų varžovėmis buvo Akmenės, Skuodo ir Telšių ekipos. Pasak mokyklos direktoriaus Stanislovo Jakučinsko, lemiamoje dvikovoje „pavasariečių“ berniukų komanda įtemptai kovėsi su akmeniškiais, o merginų ekipa – su telšiškėmis. Vis dėlto abi Pavasario pagrindinės mokyklos komandos įveikė varžovus ir pateko į tarpzoninių varžybų etapą.
Futbolo penki prieš penkis 2007 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių grupėje rajono čempionais tapo „pavasariečiai“, finale rezultatu 4:2 nugalėję „Ventos“ progimnazijos komandą ir iškovoję kelialapį žaisti zoninėse varžybose Akmenėje.
Visas Pavasario pagrindinės mokyklos moksleivių ekipas varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai Virginijus Januševičius ir Vidmantas Sakauskas.