„Pavasariečiai“ tapo šalies vicečempionais

Pavasario pagrindinės mokyklos komanda džiaugėsi antrosios vietos apdovanojimais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Radviliškyje vyko Lietuvos mokinių žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ sportininkų, gimusių 2008 metais ir jaunesnių, finalinės varžybos, kuriose, laimėję rajonines, zonines ir tarpzonines varžybas, susirinko keturių mokyklų atstovai. Kartu su mūsų miesto Pavasario pagrindinės mokyklos komanda dėl šalies čempionų vardų varžėsi Kėdainių Ryto ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijų bei Širvintų pradinės mokyklos atstovai.
Finaliniame etape buvo varžomasi aštuoniose rungtyse, mažeikiškiai moksleiviai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Virginijaus Januševičiaus, laimėjo pirmąją rungtį, tačiau visose kitose turėjo tenkintis antra trečia vietomis. Galutinėje įskaitoje, praleidusi į priekį kėdainiečius, Pavasario pagrindinės mokyklos komanda tapo šalies vicečempione.
„Trijose rungtyse tik per žingsnį netapome nugalėtojais, nuo varžovų mus skyrė tik sekundžių dalys. Tenka pripažinti, kad šį sykį Kėdainių atstovai buvo staigesni, greitesni ir pelnytai nugalėjo, bet ir mūsų pasiekimas nenuliūdino – pernai šioje amžiaus grupėje buvome ketvirti. Vyresnieji mūsų mokyklos atstovai (gimę 2006 metais ir jaunesni) laimėjo rajonines bei zonines varžybas, tačiau tarpzoninėse užėmė trečią vietą ir į finalą nepateko“, – sakė Pavasario pagrindinės mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Dabar šios mokyklos atstovai koncentruojasi į plaukimą ir lengvąją atletiką – rengiasi šių sporto šakų atsakingiems startams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto