„Pavasarietės“ vilčių varžovėms nepaliko

Lietuvos mokyklų žaidynių trikovės nugalėtojos „pavasarietės“ stojo bendrai nuotraukai su vaikų sportinės laidos vedėju Mindaugu Ponomariovu-Oziu. Nuotrauka iš komandos archyvo

Antradienį Utenos sporto komplekse vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinės varžybos. Jose pradinių klasių mokiniai iš trisdešimties šalies mokyklų varžėsi 30 metrų bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtyse. Mūsų rajonui atstovavo Pavasario pagrindinės mokyklos mergaičių bei Viekšnių gimnazijos berniukų komandos.

Dvejus metus iš eilės šalies čempione tapusi Pavasario pagrindinės mokyklos mergaičių komanda ir šiais metais neturėjo lygių: jaunosios sportininkės ne tik nugalėjo komandinėje įskaitoje, aplenkusios artimiausias varžoves iš Kėdainių „Ryto“ progimnazijos net 130 taškų, bet ir asmeninėse varžybose užėmė visą prizininkų pakylą. Asmeninėje įskaitoje šalies čempione tapo Emilija Kleinauskaitė, antroje vietoje liko Elinga Kesminaitė, trečioje – Ugnė Sokaitė. Komandai taip pat atstovavo Ieva Revenkova bei Ainė Vydmantaitė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto