Pavasariniame bėgime – beveik pusšimtis dalyvių

Startas ir finišas buvo šalia „Ventos“ pagrindinės mokyklos, penkių kilometrų trasa driekėsi pavenčiais. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Šeštadienį Mažeikiuose vyko tradicinis pavasarinis bėgimas, į kurį šiemet susirinko 46 dalyviai ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš Šiaulių, Skuodo.

Startas ir finišas buvo šalia „Ventos“ pagrindinės mokyklos, penkių kilometrų trasa driekėsi pavenčiais. Merginos varžėsi keturiose, vaikinai penkiose amžiaus grupėse. Kaip jau tapo įprasta, jėgas išmėginti atvyko ir buvęs Tirkšlių kunigas, dabar Veiviržėnuose gyvenantis Antanas Šimkus.
Merginų grupėje dvi pirmąsias vietas iškovojo viekšniškės: jauniausia varžybų dalyvė vienuolikmetė Goda Liaugminaitė, trasą įveikusi per 23 min. 42 sek., bei penkiolikmetė Evelina Žiemelytė, kuri trasoje sugaišo 23 min. 08 sek. Dvi pirmąsias vietas savo grupėse užėmė ir mažeikiškės Milda Zubavičienė bei Neringa Černiauskienė.
Jauniausių vaikinų grupėje nugalėjo viekšniškis trylikametis Mantas Kimtys, kitose amžiaus kategorijose triumfavo Mantas Rezgys iš Šiaulių, viekšniškis Jonas Jokubauskas, mažeikiškis Stasys Savickis, šiaulietis Arnas Lukošius bei skuodiškis Antanas Zubė.
Bėgimo nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, jie pakviesti dalyvauti ir gegužės trečiąją vyksiančiame tradiciniame Viekšnių bėgime.

Pavasariniame bėgime šiemet susirinko 46 dalyviai ne tik iš Mažeikių rajono, bet ir iš Šiaulių, Skuodo. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.