„Pavasario“ mokyklos sportininkai tęsia tradiciją

Visos trys Pavasario pagrindinės mokyklos komandos pateko į tarpzoninių kvadrato varžybų etapą. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Trys Pavasario pagrindinės mokyklos kvadrato komandos pateko į tarpzonines varžybas, kuriose sieks kelialapių į Lietuvos mokyklų žaidynių finalo ketverto etapus.

Laimėję rajonines kvadrato varžybas, „pavasariečiai“ rungtyniavo zoninėse varžybose, kur, be jų, dar dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono ekipos bei Akmenės rajono atstovai. „Pavasariečiai“ tapo šių varžybų nugalėtojais.
Dėl teisės dalyvauti žaidynių finale toliau rungsis „Pavasario“ mokykloje suburtos 5–6 klasių mergaičių ir berniukų ekipos, o taip pat mišri 3–4 klasių komanda.
Praėjusį sezoną „pavasariečiai“ pasirodė puikiai – vyresniosios mergaitės tapo šalies čempionėmis, o vyresnieji berniukai – vicečempionais.
Šiuo metu, pasak mokyklos direktoriaus Stanislovo Jakučinsko, vyresniųjų mergaičių gretose iš nugalėtojų komandos žaidžia 6 žaidėjos, o berniukų grupėje – tik du.
„Vis tik manau, kad mūsų trenerių patirtis ir geras mokytojų Virginijaus Januševičiaus bei Vidmanato Sakausko darbas duos rezultatų ir šiais metais“, – „Santarvei“ sakė mokyklos vadovas.
Jau žinomas tarpzoninių varžybų grafikas. Vyresniųjų moksleivių komandos sausio 13-ąją Plungėje žais su Klaipėdos, Plungės, Tauragės ir Šilalės rajonų atstovais, jaunesniųjų moksleivių tarpzoninės varžybos numatytos sausio 20-ąją, viena iš galimų susitikimų vietų – Mažeikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto