Pavasariškų dienų aktualija – žolės gaisrai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vos atšilus orams, vėl „atgijo“ žolės degintojai – antradienį ugniagesių gelbėtojų ekipažai vyko gesinti dviejų pavojų keliančių gaisrų.

Antradienį, apie pusę antros dienos, gaisras buvo pastebėtas Reivyčiuose, Falsbergo gatvės pabaigoje. Jos gyventojai pranešė, kad nemažame plote dega sausa žolė. Hektaro plote degusią žolę, kelmus ir šakas ugniagesių gelbėtojų ekipažas gesino apie valandą.
Kitas pranešimas ugniagesius gelbėtojus pasiekė devintą valandą vakaro iš Pikelių – apie hektaro plote atvira liepsna degė žolė, gaisras kėlė pavojų čia esantiems garažams. Ir čia ugnį teko gesinti apie valandą, išdegė žolė ir krūmynai.
Pasak ugniagesių gelbėtojų, kol orai buvo nepalankūs žolės gaisrams, gyventojai, kurie elgiasi neatsakingai, buvo nurimę, tačiau vos tik orai pagerėjo, vėl padaugėjo pranešimų apie atvirose teritorijose siaučiančią ugnį.
Šiais metais Mažeikių rajone gesinti 22 tokie gaisrai – vienu daugiau nei pernai.
Pareigūnai ragina gyventojus atsakingai elgtis su ugnimi atvirose teritorijose, nedeginti žolės ar šakų, nes tokie gaisrai gali gana greitai persimesti tiek į miškus, tiek į pastatus.

One Reply to “Pavasariškų dienų aktualija – žolės gaisrai”

  1. Vardas parašė:

    Gerai kad degina, erkių būs mažiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto