Paveldosaugos specialistei – departamento padėkos ženklas

Kultūros paveldo departamento direktorius Vidmantas Bezaras ir Rūta Končiutė-Mačiulienė.
Nuotr. iš KPD archyvo

Minint Tarptautinę paminklų ir paminklinių vietovių apsaugos dieną, Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos antradienį apdovanojo paveldosaugai nusipelniusius žmones.

Tarp apdovanotųjų – Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė paveldosaugai Rūta Končiutė-Mačiulienė.

Paminklosaugai skirtame seminare, kuris antradienį surengtas Klaipėdoje, R. Končiutei-Mačiulienei buvo įteiktas Kultūros paveldo departamento (KPD) padėkos ženklas. Šį apdovanojimą rajono paveldosaugos specialistei departamentas skyrė už vietos bendruomenių telkimą Žemaitijos kultūros paveldo išsaugojimui ir nuoseklų paveldo sklaidos bei propagavimo darbą.

Padėkos ženklai taip pat buvo įteikti Vidai Kanapkienei – už ilgametį darbą muziejininkystės ir dvarų paveldo išsaugojimo srityje, naujam gyvenimui prikeltą Kretingos dvarą ir gyvenimiškas pamokas ugdant jaunąją kartą; Aldui Kliukui – už ilgametį ir profesionalų vadovavimą Vakarų Lietuvos regiono kultūros paveldo objektų restauravimo bendrovei „Pamario restauratorius“, atgaivinusiai daugelį žinomų Klaipėdos krašto istorijos ir architektūros paveldo objektų; Denisui Nikitenkai – už nuolatinį rūpinimąsi Mažosios Lietuvos ir Klaipėdos krašto kultūros paveldu, visuomenines akcijas tam išsaugoti ir pristatymą žiniasklaidoje.

Medalį „Už nuopelnus Lietuvos kultūros paveldui“ Kultūros paveldo departamento direktorius Vidmantas Bezaras įteikė prof. habil. dr. Vladui Žulkui, jis apdovanotas už ilgametį darbą kultūros paveldo srityje, povandeninės archeologijos mokyklos kūrimą Lietuvoje, atstovavimą šaliai tarptautinėse organizacijose.
Pagal KPD inf. parengė Asta ŠILAITYTĖ

One Reply to “Paveldosaugos specialistei – departamento padėkos ženklas”

  1. Mano numonė parašė:

    Nu vo, reklama pasipylė, kaip vietinė žinisklaida išsižiojo, visi džiaukitės. Nu ble tiek ta pakazucha įsipyko, kad nebėra kur…Ten tie varo iš viršaus, spaudimą daro, nu ble užmikit, neberėkit, apsivemti galima. daunstrytai….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto