Pažeidėjams automobilius teko apsukti ir važiuoti atgal

Nuotrauka iš Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato archyvo

Pirmųjų trijų dienų budėjimo prie įvažiavimų į Mažeikius rezultatai: į miestą nebuvo įleisti 75-ių transporto priemonių vairuotojai ir keleiviai, surašyti du administraciniai protokolai dėl Vyriausybės nutarimo pažeidimų.

Kai kuriems teko pasisukti

Gruodžio 18 d. popietę prie įvažiavimų į Mažeikius buvo įrengti stacionarūs policijos postai. Juose budintys pareigūnai kontroliavo įvažiuojančias į miestą transporto priemones.
Mūsų mieste postai, kuriuose dirbo mažiausiai po du policijos pareigūnus, buvo įrengti išvažiavimuose iš miesto Plungės, Šiaulių ir Skuodo kryptimis. Automobilių vairuotojai ir keleiviai buvo tikrinami iki sekmadienio 9 val. vakaro.
„Per šį laikotarpį į miestą nebuvo įleistos 75 transporto priemonės su iš kitų rajonų atvykstančiais žmonėmis. Priežasčių pasiteisinti buvo sugalvota įvairiausių. Džiugu tai, kad žmonės bendravo geranoriškai, konfliktų nebuvo. Vieno automobilio ekipažas iš Ylakių bandė pravažiuoti pro du prie Mažeikių esančius policijos postus, tačiau abiem atvejais jam teko apsisukti ir grįžti atgal“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Per tas dienas buvo surašyti du administraciniai protokolai dėl saviizoliacijos taisyklių pažeidimo, abiem atvejais skirtos baudos – po 250 eurų.

Postai atsiras nuo trečiadienio

Gyventojų prašoma susilaikyti nuo nebūtinų kelionių ir mūsų rajono teritorijoje, o kiekvienas asmuo, važiuojantis į kitą savivaldybę, turi būti pasirengęs pagrįsti savo kelionės tikslą.
„Kiekvieną situaciją pareigūnai aiškinsis individualiai ir pirmiausia stengsis padėti bei paaiškinti įsigaliojusius judėjimo ribojimus. Vis dėlto asmenys, kurie keliaus, turi turėti dokumentus, pagrindžiančius keliavimo priežastį. Pareigūnai asmens duomenis galės tikrinti informacinėje sistemoje“, – sakė skyriaus viršininkas.
Nuo trečiadienio, gruodžio 23 d., 13 val. policijos budėjimas postuose bus vėl atnaujintas ir vyks iki gruodžio 27 d. 9 val. vakaro.
Mažeikiuose bus įrengti dar šeši blokavimo postai: išvažiavime iš miesto Laižuvos kryptimi; išvažiavime iš miesto Latvijos Respublikos kryptimi; keliuose Mažeikiai–Naikiai, Mažeikiai–Urvikiai, Mažeikiai–Kalnėnai; miesto Birutės ir Sodžiaus gatvių sankirtoje.

3 Atsakymai į “Pažeidėjams automobilius teko apsukti ir važiuoti atgal”

 1. anna parašė:

  Dieta yra paskutinis šimtmetis! Norėdami numesti svorio, nebereikia laikytis griežtų dietų. Sužinojau apie naują ir sveiką svorio metimą – bit.do/ketolt Išbandžiau tiek daug dalykų: visas dietas, fizinį pasirengimą, na, sugebėjau numesti 2–3 kg, o naudodamas šią priemonę numečiau 15 kg. Aš jaučiuosi puikiai! Aš patariu visiems!

  1. Anonimas parašė:

   Jus apsuko, o Jums apsisuko galva. Straipsnis visai kita tema. Ne čia pataikėt, ponia.

 2. *** parašė:

  Nuo sausio 23d?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto