Pažeidėjui teks plačiai atverti piniginę

Nuotr. iš policijos archyvo

Girtas, be teisių, bėgantis nuo pareigūnų neregistruota ir nedrausta transporto priemone – tokią „puokštę“ administracinių pažeidimų surinko 29-erių metų Mažeikių rajono gyventojas.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai informavo, kad Palnosuose kovo 27 d. pavakarę nežymėtu policijos automobiliu patruliuojančių šio komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnų dėmesį atkreipė vairuotojas, važiuojantis raudonos spalvos keturračiu motociklu be valstybinio numerio.
Pareigūnai, įjungę specialiuosius šviesos ir garso signalus, norėjo susistabdyti šią transporto priemonę, tačiau vairuotojas nesustojo, jis pasuko į pievas ir pabandė atitrūkti nuo policijos.
Po kelias minutes trukusių gaudynių sulaikytas vyriškis tvirtino, jog neatpažino policijos automobilio. Tiriant įvykį, paaiškėjo, kad vyriškis ne tik nepaisė reikalavimo sustoti, vairavo neturėdamas teisės to daryti, važiavo techniškai netvarkingu, neįregistruotu ir nedraustu keturračiu, – jam dar buvo nustatytas 1,32 promilės girtumas.
Už šiuos pažeidimus vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal keturis kodekso straipsnius, už juos gresia bauda nuo 1100 iki 1500 eurų ir keturračio konfiskavimas.
Mažeikių keturračių klubo „ATV Purviniai“ atstovai šį įvykį komentavo taip: „Vienareikšmiškai į tokį elgesį reaguojame neigiamai. Nerimą kelia tai, kad tokie pavyzdžiai menkina visų keturratininkų įvaizdį – žmonės neretai apie mus sprendžia iš tokių neigiamų pavyzdžių. Iš tikrųjų didžioji dalis tokio transporto priemonių mėgėjų laikosi visų Kelių eismo taisyklių reikalavimų, kaip ir kiti viešojo eismo dalyviai. Savo klube to netoleruojame.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto