Per parą Mažeikių rajone – beveik 100 naujų COVID-19 atvejų

Nuotr. iš SAM archyvo

Koronaviruso (COVID-19) Lietuvoje pirmadienio statistika byloja, kad mūsų rajone serga 546 gyventojai. Vien šeštadienį išaiškinta beveik šimtas naujų atvejų. Pagal atvejų, tenkančių šimtui gyventojų, skaičių Mažeikių rajonas jau yra „pirmaujančiųjų“ dešimtuke.
Mažeikių rajono savivaldybė savo pranešime situaciją pavadino grėsminga – tiek užsikrėtusiųjų dar nėra buvę. Koronaviruso infekcija koreguoja ir Mažeikių ligoninės darbą. Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje šeštadienį priimta 15 karščiuojančiųjų. Ligoninėje užpildytos abiejų COVID-19 poskyrių vietos – gydomi 45 ligoniai. Įsteigtas dar vienas – trečiasis – vietoj Chirurgijos skyriaus. Savivaldybės pranešime teigiama, kad beveik visos ligoninės pajėgos – Vaikų ligų, Nervų ligų, Psichiatrijos, Chirurgijos skyrių – sutelktos sergantiesiems COVID-19 gydyti. Jau dabar ribojamos medicininės paslaugos. Informuojama, kad nuo lapkričio pradžios Mažeikių ligoninėje pradėjus gydyti COVID-19 sergančiuosius (per beveik dvi savaites) nuo šios ligos mirė 9 žmonės. Vidutinis jų amžius buvo 59–60 metų.

13 Atsakymų į “Per parą Mažeikių rajone – beveik 100 naujų COVID-19 atvejų”

 1. UW2L parašė:

  Koks karantinas,jeigu vaikai mokyklose,kur ziuri klerkai?

 2. Viktoras parašė:

  Kol valdžios buki sprendimai ir kaltę verčiama žmoniems nieko gero nelaukim.Nu nėr tenais mąstančio specialisto.Visi tokie nei šen nei ten.

 3. aūūū parašė:

  Kodėl Mažeikiuose nebevykdomas daugiabučių namų laiptinių dezinfekavimas???Mieste tiek daug sergančių, dar daugiau nežinančių, kad jau serga. Negi pinigelius jau ištaškėt?

 4. Akistata parašė:

  Kažkaip keista skaityti, kai dejuojama dėl neva žmonių neatsakingumo, būriavimosi, tuo labiau darosi dar keisčiau, kai taip kalba aukštus postus užimantys žmonės. Bet darosi dar ir dar įdomiau, kai žmonės nori saugotis, bet jiems neleidžiama, pavyzdžiui: mokyklos ir darželiai neužtikrindami 10 kvadratų vienam vaikui, tęsia ugdymo procesą. Ar įmanoma nesusirgti, kai klasėje ar grupėje vienas šalia kito esantys vaikai ne tik, kad be kaukių, bet net neturi galimybės mokytis 2 metrų atstumu??? Vieną ugdymo įstaigą kiek vaikų lanko? Jau nuo 200 iki 1000 vaikų. Ir tikėtis, kad nesusirgs neparneš į šeimas, dai kvailiau už kvailumą. Ponai, apie ką kalba? Nedejuokit, nešaukit, kad žmonės nesisaugo. Kol savivaldybė nesiims priemonių įvesti nuotolinio ugdymo skaičius ir toliau augs. Kaip ir visad pas mus ne nuo to galo prasideda. Tai tas pats kaip kaip grūdus pilti į kiaurą maišą…

 5. B. parašė:

  Pagal Sveikatos Apsaugos Ministerijos informaciją, šeštadienį Mažeikių rajone buvo užfiksuoti 78 COVID-19 susirgimo atvejai. Per praeitą parą, t.y. sekmadienį, ministerija pateikia dar 33 užkrėtimo atvejus. Viso nuo epidemijos pradžios Mažeikių rajone COVID-19 virusu užsikrėtė 721 žmogus, pasveiko 151, mirė 9.

 6. saulė parašė:

  Kodėl nėra jokios informacijos apie covid situaciją Mažeikių rajone regioninės televizijos “ROVENTA” laidose? Ar ši tema yra tabu?

  1. to saule parašė:

   Ot tai įdomiai galvoji..Ką naujesnio ta Roventa pasakys, negi galvoji, kad pavardę ar adresą praneš?? Visa spauda marga pranešimais, ko dar pačiai trūksta??

 7. vova parašė:

  Atsakingas už covido protrūkio suvaldymą rajone (vadovauja ekstremalių situacijų suvaldymui) Savivaldybės administracijos direktorius S.Šiurys pats yra neatsakingas ir nesąmoningas pilietis, kuris žinojo, kad serga jo šeimos narys, o jis pats turi izoliuotis, nepaisė elementariausių saugos reikalavimų ir ėjo į darbą, užkrėtė nemažai savo kolegų. Gėda, kad Mažeikių Savivaldybėje dirba tokie liurbiai. Šiuo atveju posakis “žuvis genda nuo galvos” visiškai pasiteisina. Šitas “viršininkas” turi nešti baudžiamąją atsakomybę už savo neatsakingą elgesį.

  1. siaip parašė:

   Tai, kad ir pono žmona žinodama ir neatsakingai mokykloj galimai platino užkratą.

  2. Anonimas parašė:

   Jei darbuotojas pažeidžia įpareigojimą izoliuotis ir atvyksta į darbo vietą, jam gresia administracinė atsakomybė nuo įspėjimo iki 1500 Eur siekiančios baudos, o jei dėl to išplistų užkratas – ir iki 5 metų laisvės atėmimo bausmė. Darbdavys tokiu atveju turėtų nedelsdamas išsiųsti tokį darbuotoją namo, o šiam nesutinkant – nušalinti nemokant atlyginimo, nebent yra galimybė dirbti iš namų.

   Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/mano-pinigai/2020/11/09/news/ispeja-del-saviizoliacijos-uz-neteiseta-pasirodyma-darbe-ir-iki-5-metu-laisves-atemimo-17044313/

  3. labai parašė:

   gražiai pasakyta “liurbiai”. Tokie posovietiniai “specialistai” ir vadovauja ir karaliukais įsivaizduoja besantys

 8. Andr parašė:

  Kada valdziasnukiai padarysit vaikams nuotolinį.Patys savivaldybei nuotoliniu dirbat arba tik po vieną žmogų teįleidžia,o mokyklose būriai vaikų ir mokytojų palikti atrankai,kas išgyvens-kaip konclageriuose.

 9. Puiku parašė:

  Ir toliau būkime neatsakingi, bus paskui dėl ko paverkti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*