Per rungtynes su „Radviliškiu“ – mažeikiškių šou

Regionų krepšinio lygos pirmąjį ratą zonoje triuškinama pergale baigė Mažeikių „Mažeikių“ krepšininkai.
PER KĖLINĮ… TRYS TAŠKAI
Paskutinėse pirmojo rato varžybose mažeikiškiai savo aikštelėje susitiko su Radviliškio „Radviliškio“ komanda. Tik pirmajame šių rungtynių kėlinyje svečiai iš Radviliškio sugebėjo kiek pasipriešinti mažeikiškiams: „Mažeikiai“ kėlinį laimėjo 16:12. Jau antrajame kėlinuke varžovai buvo „pasiųsti į nokdauną“: mūsų krepšininkai per kėlinį neprasižengė nė karto, leido varžovams įmesti tik tris taškus, o patys įmetė net 27-is. Po antrojo kėlinio rezultatas išaugo iki 43:15.
Mažeikiškių šou tęsėsi ir per kitus du kėlinius: trečiąjį jie laimėjo rezultatu 62:26, o rungtynes – 85:34. Šiose rungtynėse 23 taškus (penki tritaškiai metimai iš aštuonių) pelnė Remigijus Viskontas, 17 – Marijus Norkus. Sėkmingai mūsų krepšininkai kovojo ir dėl atšokusių kamuolių – po dešimt atkovojo Tadas Klimas ir Paulius Budreckis (pelnė dešimt taškų), devynis – Aivaras Jokubaitis (13 pelnytų taškų), šešis rezultatyvius perdavimus atliko Egidijus Šlaustas, penkis – Henrikas Rumša.
Apžvelgdamas pirmojo rato kovas, ekipos treneris Vidmantas Bertys teigė, kad mažeikiškiai kovojo pagal galimybes. „Nusileista tik pajėgiai Šiaulių rajono komandai, tačiau tikimės jai atsirevanšuoti žaisdami namuose. Jau po šio rato galiu teigti, kad „Mažeikiai“ pateks tarp trijų stipriausiųjų zonos ekipų ir toliau kovos pirmajame Regionų krepšinio lygos komandų dvyliktuke“, – sakė treneris.
Antrasis pirmenybių ratas prasidės šį savaitgalį. Pirmąsias jo rungtynes mūsų komanda žais Raseiniuose, antrąsias – „Ventos“ vidurinės mokyklos sporto salėje su „Kretingos“ krepšininkais, prieš kuriuos pirmajame rate pergalė iškovota tik vieno taško skirtumu.

LYDERIAI ŽENGIA BE PRALAIMĖJIMŲ
Sekmadienį vyko penktasis rajono krepšinio čempionato „Santarvės“ taurėms laimėti A lygos turas. Ir toliau pirmenybėse išlieka dvivaldystė: be pralaimėjimų žengia „Grūstė“ ir Kvistija“.
Rajono čempionai nesunkiai rezultatu 98:63 įveikė „Rekolo“ krepšininkus. Nugalėtojų gretose pasižymėjo mūsų miesto reprezentacinės ekipos žaidėjai: Marijus Norkus pelnė 30, Aivaras Jokubaitis – 28 taškus. Pralaimėjusiųjų ekipoje 22 taškus įmetė Giedrius Mikelskis.
Kitas lyderis – „Kvistija“ rezultatu 85:63 įveikė „Naftos“ komandą. Ir čia pasižymėjo „Mažeikių“ komandos žaidėjas Paulius Budreckis: nugalėtojų ekipai jis pelnė 34 taškus. Naftininkus „traukė“ Giedrius Žadvydas ir Laurynas Jacevičius, pelnę atitinkamai 20 ir 19 taškų.
Atkakliai vyko dvikova tarp „Elektrinės“ ir „Lukoil“ krepšininkų: permainingą kovą rezultatu 76:74 laimėjo pastaroji komanda. „Lukoil“ ekipai 21 tašką pelnė Darius Turčinskas, 20 – Arvydas Domkus. „Elektrinei“ 26 taškus įmetė Antanas Smilgys, 15 – Eriko Uščino sąskaitoje.
Kitose turo rungtynėse „Varduva“ rezultatu 82:71 privertė pasiduoti „Ventus“ krepšininkus, o „Gaisrinė“ – 75:71 nugalėjo „SM-89“ sportininkus.
Šeštasis pirmenybių turas vyks šį sekmadienį.