Per šventes nustatyti penki neblaivūs vairuotojai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Per Velykas Mažeikių mieste buvo sulaikyti penki neblaivūs vairuotojai. Už vairavimą neblaiviems dviem iš jų Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Sekmadienį, apie devintą valandą vakaro, policijos ekipažui įtarimų sukėlė senamiesčio D. Poškos gatvėje įtartinai važiuojantis automobilis „Audi A6“. Nors pareigūnai matė, kad jį vairavęs 41-erių metų vyras yra akivaizdžiai neblaivus, jis kategoriškai atsisakė tikrintis blaivumą. Toks elgesys vairuotojo neišgelbės nuo atsakomybės – šis atsisakymas yra prilyginamas sunkiam girtumui ir už tai gresia baudžiamoji atsakomybė.

Pirmadienį, apie devintą valandą vakaro, policijos ekipažas senamiestyje esančioje Vasario 16-osios gatvėje sustabdė automobiliu „VW Touran“ vairavusį 57-erių metų mažeikiškį. Jam buvo nustatytas 1,77 promilės girtumas.

Antradienio rytą prie Mažeikių aplinkkelio žiedinės sankryžos policijos pareigūnai surengė kelių valandų blaivumo kontrolės reidą. Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius informavo, kad reido metu neblaivių vairuotojų nenustatyta, tiesa, trims vairuotojams trūko visiškai nedaug, kad būtų viršyta leistina 0,4 promilės riba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto