Per šventes pareigūnai ieškojo pražuvėlių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmosiomis šių metų dienomis mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo keturių rajono gyventojų paiešką. Visi jie iš artimųjų akiračio dingo jau ne pirmą kartą. Iki pirmadienio trys „pražuvėliai“ spėjo parsirasti namo.

Paskutinį senųjų metų rytmetį iš Bendruomeninio pagalbos vaikams centro išėjo du auklėtiniai – 15-metė mergina ir 17-metis vaikinas. Šių jaunuolių paieška praėjusiais metais buvo skelbta ne kartą, jie arba patys grįždavo į centrą, arba juos atgal pristatydavo policijos pareigūnai. Ne išimtis – ir ši paieška, nes abu dingusieji grįžo į Laisvės gatvėje esančią globos įstaigą.
Sausio 2 d. į policiją pagalbos kreipėsi dingusio 29-erių metų vyriškio artimieji. Dar gruodžio 17 d. vyras išėjo iš brolio namų Draugystės gatvėje ir prapuolė. Šis asmuo jau ne kartą buvo dingęs iš artimųjų akiračio, tačiau toks ilgas laikotarpis privertė juos kreiptis į pareigūnus. Paieška ilgai netruko – sausio 3-iąją, apie antrą valandą nakties, vyras grįžo į namus.
Ne pirmą kartą namo negrįžta ir 16-metis vaikinas, kuris praėjusį sekmadienį, apie vienuoliktą valandą vakaro, išėjo iš namų Taikos gatvėje. Jis yra apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, trumpų tamsių plaukų, išeidamas iš namų vilkėjo juodą striukę, mūvėjo mėlynas sportines kelnes, avėjo juodus sportinius batelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*