Per šventes – pranešimai apie tikrus ir tariamus gaisrus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kūčių ir pirmosios Kalėdų dienos rytą Mažeikių rajone plaikstėsi ugnis.

Pirmadienį po antros valandos ryto Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad dega garažas apvaliųjų garažų masyve Algirdo gatvėje. Nuvykę nurodytu adresu mažeikiškiai ugniagesiai viename iš garažų rado degant prie durų sukrautus dažų likučius. Ugnis sutramdyta per pusvalandį. Sudegė skiedikliai, namų apyvokos daiktai, apdegė durys, aprūko sienos ir lubos.
Antradienį truputį po trečios valandos ryto užsidegė ūkinis pastatas Laukų gatvėje, Balėnuose. Kai atvyko vietos ugniagesiai, pastato stogas jau degė atvira liepsna. Ugnis pastebėta laiku ir ji nespėjo išplisti – gaisras užgesintas per pusvalandį, darbai baigti apie penktą valandą ryto. Nudegė pusė pastato stogo, apdegė ant perdangos supiltos medžio pjuvenos.
Septintą ryto mažeikiškiai ugniagesiai išskubėjo į miesto pakraštyje esančią Naikių gatvę – pranešta, kad UAB „Vigesta“ patalpose pilna dūmų. Naudodami suspausto oro aparatus pareigūnai pateko į patalpas ir per kelias minutes likvidavo plovykloje aptiktą gaisro židinį.
Ugnis apgadino elektros instaliaciją, aprūko sienos ir lubos, apdegė apie dvidešimt plastikinių dėžių. Gaisro priežastis dar aiškinasi rajono priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai.
Jau kelintą kartą „pajuokauta“ iš šalia prekybos centro „Maxima“, esančio Žemaitijos gatvėje, stovinčio taksofono. Antradienio vakarą vaikiškas balsas pranešė, kad prie prekybos centro dega automobilis. Atvykę du Mažeikių PGT ekipažai gaisro minėtoje vietoje neaptiko. Tai jau trečias melagingas pranešimas iš šio taksofono.
Poskyrio specialistai tiria ir kitų dviejų švenčių metu kilusių gaisrų priežastis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto