Per tris paras Mažeikių rajone – 105 nauji COVID-19 atvejai

Nuotr. iš SAM archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės paskelbti duomenys byloja, kad sergamumas COVID-19 liga mūsų rajone, kaip ir visoje šalyje, plečiasi. Lietuvoje kiekvieną parą – beveik du tūkstančiai naujų atvejų, mūsų rajone per tris paras nustatyti 105 koronaviruso infekcijos atvejai.

Daugiausia – karantino išvakarėse

Virtualiame žemėlapyje pateikta Lietuvos statistika apie koronaviruso plitimą informuoja, kad pirmadienio duomenimis, rajone sergančiųjų yra 361, pasveikusiųjų – 75. Karantino išvakarėse išaiškintas rekordinis naujų COVID-19 atvejų skaičius – 58. Šeštadienį patvirtinti 28 nauji susirgimai, sekmadienį – 19.
NVSC tarp naujų susirgimų mini 10 atvejų, susijusių su protrūkiu socialinės globos paslaugas Mažeikiuose teikiančioje „Vilties erdvėje“. Taip pat registruoti infekcijos atvejai, siejami su protrūkiais Mažeikių rajono savivaldybėje, Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centre, Mažeikių ligoninėje, Mažeikių policijos komisariate, Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro mišriame chore „Draugystė“.

Gali registruotis internetu

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja apie įsigaliojusią naują tvarką registruojantis tirtis dėl COVID-19. Visi asmenys, pajutę koronaviruso infekcijai būdingus simptomus, nuo šiol užsiregistruoti tyrimui mobiliajame punkte gali ir užpildę specialią anketą interneto tinklalapyje 1808.lt
Tai leis gyventojams registracijos procedūrą atlikti greičiau ir patogiau, nes nereikės skambinti į Karštąją liniją 1808. Elektroninės registracijos formą galima rasti tinklapyje 1808.lt
Tikimasi, kad elektroninė registracija padės išspręsti augančio skambučių srauto iššūkį, kai dalis gyventojų negali prisiskambinti į Karštąją liniją.

Skambučiai nemokami

Registruotis internetu galima, jei jaučiamas bent vienas simptomas, būdingas koronavirusui: karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės, skonio praradimas ar susilpnėjimas. Papildomi mažiau specifiški simptomai gali būti galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, nuovargis, vėmimas, viduriavimas.
Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad gyventojai taip pat turi galimybę nuo 8 iki 20 val. kasdien nemokamai iš visų tinklų skambinti numeriu 1808, kai reikia užsiregistruoti koronaviruso tyrimui mobiliame punkte, reikalinga konsultacija dėl izoliacijos arba konsultacija, kaip elgtis grįžus iš koronaviruso paveiktos šalies.
Karštoji linija 1808 darbo dienomis sulaukia apie 12–13 tūkst. skambučių, savaitgaliais ir nedarbo dienomis skaičiai kiek mažesni – apie 4–6 tūkst. skambučių.

7 Atsakymai į “Per tris paras Mažeikių rajone – 105 nauji COVID-19 atvejai”

 1. Kaina parašė:

  Darželinukai ir pradinukai negali likti namuose vieni be tėvų, o valdžiai išlaikyti tėvus nedirbančius dėl viruso darželiuose jau per daug kainuoja.

 2. Anonimas parašė:

  Nebeturi valdžia darbo juk reikia kažką pakeisti nusistovėjo viskas dėlto ir sugalvojo pasaulis nauja zaidimai covid 19.

 3. Ake parašė:

  Serga darželiuose, bet nepraneša. Turbūt bijo, kad vaikų nebeves

 4. Paskaičiuokim parašė:

  Aiškiai rašoma, kad per savaitgalį 105, o ne iš viso. Matematika ne tokia ir sudėtinga, kad iškart teigti – duomenys seni 😉

 5. B. parašė:

  Stanislavai. Jūsų skaičius teisingas. Mažeikių rajone užfiksuotas 361 COVID-19 susirgimo atvejis. Laikraštyje pateikiami duomenys seni.

 6. Stanislava parašė:

  Na bet kad tie duomenys visiškai nesutampa su NVSC šio ryto duomenimis. Tokią pat informaciją vakar vakare pateikė ir savivaldybė kaip “Santarvė” čia.
  Mažeikių r. ATVEJAI: 437(+23 per sekmadienį); SERGA: 361; PASVEIKO: 74; MIRĖ: 2. (NVSC duomenys).
  Kurie skaičiai teisingi.?

 7. Mažeikiai parašė:

  Senei sakiau kad reike nugriauti mAžeikius ir nieko Lietuvaj nenutiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*