Per Vėlines – smurto protrūkis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policija pranešė: lapkričio 1 ir 2 d. rajono keliuose ir privažiavimuose prie kapinių pareigūnai neužfiksavo jokių incidentų. Tačiau per Vėlines rajono policijos komisariate pradėti trys ikiteisminiai tyrimai, susiję su smurtu.

});

Lapkričio 2 d. rytmetį į Regioninę Mažeikių ligoninę dėl sužalojimų kreipėsi 40-metis vyras. Jis teigė, kad po ketvirtos valandos nakties Žemaitijos gatvėje, ties buvusio pašto pastatu, su nepažįstamu asmeniu kilo konfliktas, jo metu nepažįstamasis kumščiu smogė nukentėjusiajam į veidą ir peiliu dūrė į ranką.

Mažeikiškis po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai, ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Ketvirtadienį, prieš penktą valandą ryto, Naftininkų gatvė namo bute 63-ejų metų neblaivus (1,91 promilės) vyras sumušė šešeriais metais jaunesnę moterį. Po medikų apžiūros Regioninėje Mažeikių ligoninėje nukentėjusioji išleista gydytis ambulatoriškai, įtariamasis sulaikytas ir išvežtas į Šiaulių policijos areštinę.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto