Per vieną dieną – 18 pažeidėjų

Antradienį keliuose budėjo ne tik automobilis su stacionaria greičio matavimo aparatūra, bet įprastą darbą atliko ir vietos policijos pareigūnai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pastarosiomis dienomis pasikeitus oro sąlygoms ir rajono kelius gausiau nuklojus sniegui, avarijų pagausėjimo rajone nepastebėta.

Nesuvaldė automobilio

Policijos pareigūnai šią savaitę užregistravo tik vieną avariją, per kurią buvo apgadintas miškininkų visureigis.
Ši nelaimė užregistruota antradienį apie šešioliktą valandą žvyrkelyje Reivyčiai–Leckava. Visureigį „Mitsubishi L200“ vairavęs Rimantas A. neįvertino slidaus kelio, per stipriai paspaudė greičio pedalą ir nesuvaldė automobilio. Visureigis nuvažiavo į pakelės griovį ir apsivertė.
Apgadinta įmonei priklausanti mašina, žmonės nenukentėjo.

Aparatūra išaiškino pažeidėjus

Antradienį rajono kelių policijos poskyrio pareigūnai nustatė aštuoniolika kelių eismo taisyklių pažeidėjų, tarp kurių ir toliau „pirmauja“ greičio mėgėjai. Juos užfiksavo į Mažeikius atvykęs Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato automobilis, kuriame įrengta stacionari greičio matavimo aparatūra.
Kelių policijos pareigūnai ragina vairuotojus vairuoti atsakingai, stebėti kelio būklę, laikytis saugaus atstumo ir greičio, įvertinti ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių manevrus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto